fot. ESL/Bart Oerbekke

kioShiMa tymczasowo zastąpi shoxa w G2? *

Przedłużające się negocjacje w sprawie transferu Nemanji „nexy” Isakovicia oraz Nemanji „huNtera” Kovača z CR4ZY być może zmuszą G2 Esports do skorzystania z tymczasowego zmiennika w nadchodzących zmaganiach. Do takich informacji dotarli neL oraz Ryan „Ryan” Friend z Rush B Media.

Wczoraj słynący z trafnych doniesień francuski dziennikarz przekazał, że do momentu zakontraktowania nexy i huNtera drużynę prawdopodobnie będzie wspierał Fabien „kioShiMa” Fiey, a wkrótce swoje trzy grosze wtrącił także założyciel Rush B Media. Fiey miałby chwilowo przejąć miejsce po Richardzie „shoxie” Papillonie, z którym zresztą ma rywalizować o angaż w Teamie Vitality (ostatnie plotki faworyzują jednak aktualnego reprezentanta wywodzącej się z Hiszpanii organizacji). Zgodnie ze słowami Frienda, 25-latek będzie uwzględniony w składzie G2 na startujące dzisiaj zamknięte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 – GG.Bet Beijing Invitational – oraz wystąpi z formacją na ESL One New York 2019.

Zespół miałby dopełniać Lucas „Lucky” Chastang, czyli drugi obok shoxa zawodnik, który jest awizowany do przejścia na rezerwę. Możliwe, że kioShiMa zadebiutuje w G2 już w zaplanowanym na godzinę 17:15 starciu z polskim miksem One More Time w ramach wcześniej wspomnianego GG.Bet Beijing Invitational.

Jeśli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład G2 Esports w najbliższym czasie będzie wyglądał następująco:

  • Kenny „kennyS” Schrub
  • Audric „JaCkz” Jug
  • François „AMANEK” Delaunay
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Fabien „kioShiMa” Fiey – zmiennik
  • Damien „maLeK” Marcel – trener

AKTUALIZACJA: Organizacja we wpisie, który pojawił się w mediach społecznościowych, potwierdziła, że kioShiMa będzie reprezentował jej barwy w trakcie GG.Bet Beijing Invitational oraz na ESL One New York.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Testy na szóstkę?

Gdy po raz pierwszy usłyszałem o 6-osobowym składzie CS:GO x-kom AGO, to zaniemówiłem – ławka rezerwowych w esporcie z całą pewnością nie wywołuje poz...

>