fot. Riot Games

Riot świętuje 10. rocznicę premiery LoL-a i… zmienia logo gry!

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta rocznica wydania League of Legends. Z tej okazji twórcy gry, Riot Games, zamierzają nieco poświętować i w ramach tegoż świętowania zdecydowali się m.in. na zmianę charakterystycznego loga, które towarzyszyło fanom LoL-a przez kilka ostatnich lat.

Wydaje nam się, że to idealny czas, by przygotować scenę na kolejne dziesięć lat i zmodernizować oficjalne logo League of Legends – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacje umieszczonym na stronie Riotu. I faktycznie o żadnej rewolucji nie ma mowy, chociaż od razu da się zauważyć, że całość została znacznie uproszczona. Zniknęła przede wszystkim tarcza stanowiąca tło dla napisu, a same litery stały się znacznie solidniejsze niż wcześniej. Nowe logo w pełnej krasie prezentujemy poniżej:

Na tym obchody 10. rocznicy premiery League of Legends się nie kończą. Już teraz twórcy zapowiedzieli bowiem livestream, w ramach którego odbędzie się specjalna edycja Riot Pls. Transmisja odbędzie się w nocy z 15 na 16 października o godzinie 3 nad ranem polskiego czasu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwie zmiany w składzie Warriors

Warriors Team pojawił się na rodzimej scenie CS:GO kilka miesięcy temu. Nadzorowany przez znanego z Actina PACT Marcina "padre" Kurzewskiego projekt,...

>