fot. Valve

Rozpoczęto beta testy nowej wersji biblioteki Steam

Już na początku 2019 roku Valve oficjalnie zapowiedziało, że w najbliższych miesiącach da nam możliwość przetestowania nowej wersji Steama, a raczej jego biblioteki. Testy tejże miały ruszyć już latem, ale ostatecznie cały proces nieco się opóźnił i dopiero dziś oddano w nasze ręce klienta w wersji beta.

Co więc czeka nas już po pobraniu aktualizacji? Otóż naszym oczom ukazuje się zupełnie nowy układ gier – wszystko jest teraz nieco większe i przede wszystkim o wiele lepiej wyróżnia się pod względem graficznym. Jeżeli ktoś miał już do czynienia z GOG Galaxy 2.0, to tutaj poczuje się jak w domu. Steam daje nam jednak większą niż u wspomnianej konkurencji możliwość dowolnego organizowania biblioteki, czy to pod względem nowych aktualizacji i wydarzeń, czy aktywności znajomych, czy też własnego widzi misie. Także karty samych gier zostały znacznie rozbudowane tak, by umieścić jak największą liczbę informacji w jednym miejscu. Na tych zmianach skorzystać mają również sami deweloperzy, którzy otrzymali już od Valve wszystkie narzędzia niezbędne do publikowania ogłoszeń w nowej formie.

Poniżej prezentujemy kilka screenów z odświeżonej wersji biblioteki:Należy pamiętać, że stabilna wersja Steama pozostaje bez zmian – jej użytkownicy na razie mogą ze spokojem korzystać z dotychczasowych rozwiązań. Wszyscy inni natomiast powinni wejść pod ten adres, gdzie znajdą więcej szczegółów, a także będą mogli zapisać się do beta testów.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Krzysztof Piątek został polskim ambasadorem FIFY 20

Już wkrótce do oficjalnej sprzedaży trafi kolejna, oznaczona numerem 20, odsłona FIFY. Premiera nowej edycji popularnej symulacji piłkarskiej nie mogł...

>