fot. ESL/Bart Oerbekke

Finał Games Clash Masters poprzedzi mecz pokazowy w Danger Zone

W ostatni dzień Games Clash Masters 2019 na pewno nie będziemy mogli narzekać na nudę. Już 22 września oprócz finału gdyńskiej imprezy rozegrany zostanie bowiem mecz pokazowy, którego uczestnicy spróbują swoich sił w trybie battle royale obecnym w CS:GO od grudnia ubiegłego roku.

Kto w niedzielne południe wyjdzie na arenę boju? Organizatorzy wytypują sześć duetów składających się z uczestników turnieju głównego, którzy nie zdołali zapewnić sobie przepustki do pojedynku decydującego o mistrzowskim tytule. Stawkę uzupełnią natomiast zespół wyłoniony z publiczności oraz duet ekspertów stworzony przez Olka „vuzzeya” Kłosa i Adama „destru” Gila. Co ciekawe, dla działacza AVEZ Esport nie będzie to debiut w tej roli – Gil w parze z Pawłem „innocentem” Mockiem wystąpił już w meczu pokazowym podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Przypomnijmy, iż Games Clash Masters odbędzie się między 20 a 22 września w Gdynia Arenie. W rozgrywkach udział weźmie łącznie osiem formacji z całego świata, które powalczą o nagrody z puli o wysokości 100 tysięcy dolarów. Polskę reprezentować będą Illuminar Gaming, Aristocracy oraz x-kom AGO.

Bilety oraz więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na gamesclash.proSerwis Cybersport.pl jest partonem medialnym imprezy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza V4 Future Sports Festival 2019. Na początek Virtus.pro vs Tricked

Jeżeli tęskniliście za polskimi formacjami na lanach, to mamy dla was dobrą informację – dziś wasz głód zostanie zaspokojony! A to dlatego, że już za...