fot. AS Roma

Zelonius nowym trenerem AS Roma Fnatic

Nathan „Zelonius” Horton to kolejny nabytek AS Roma Fnatic. 26-latek z Birmingham jest pierwszą nową osobą, która pojawiła się w składzie drużyny szykującej się na start gry FIFA 20.

Horton dał się już wcześniej poznać na scenie turniejowej FIFY. Przez ostatnie dwa sezony był członkiem FUTWIZ, stając się popularnym członkiem społeczności tego tytułu. Był także m.in. jednym z MVP podczas rozgrywek Gfinity Elite Series Season 3. Ponadto sam zawodnik ma doświadczenie w trenowaniu zawodników ze ścisłej czołówki.

Roma jest jednym z największych klubów na świecie z bogatą historią, więc jest to świetna drużyna do reprezentowania. Fakt, że współpracują z Fnatic, które jest moją ulubioną esportową drużyną, tworzy dla mnie niesamowitą okazję – przyznał Zelonius we wpisie na stronie klubu.

Zelonius na ten moment będzie trenerem wyłącznie jednego zawodnika, w dodatku Polaka. Będzie nim Damian „damie” Augustyniak, który będzie jedynym reprezentantem AS Romy w nadchodzącym sezonie FIFA 20. Więcej można przeczytać w tym artykule.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Jeszcze nie wszystko stracone. Sporo rzeczy do poprawienia". MICHU i phr po porażce z Tricked

Od porażki swoją przygodę z V4 Future Sports Festival 2019 rozpoczęło Virtus.pro. Oznacza to, że polska formacja nie ma już żadnych szans na bezpośred...