STS
fot. DreamHack/Jennika Ojala

Av3k bez punktów w piątym tygodniu Quake Pro League

Ponownie spotkanie Macieja „Avka” Krzykowskiego z Quake Pro League Stage 1 zdecydowanie nie przebiegło po myśli Polaka. Reprezentant Teamu Endpoint powrócił do gry po tygodniowej przerwie, ale mimo to w jego grze ewidentnie brakowało świeżości. Warto jednak zaznaczyć, że 28-latek nie miał łatwego zadania, bo naprzeciwko niego stanął Adrián „RAISY” Birgány, który pokonał go już […]

Ponownie spotkanie Macieja „Avka” Krzykowskiego z Quake Pro League Stage 1 zdecydowanie nie przebiegło po myśli Polaka. Reprezentant Teamu Endpoint powrócił do gry po tygodniowej przerwie, ale mimo to w jego grze ewidentnie brakowało świeżości.

Warto jednak zaznaczyć, że 28-latek nie miał łatwego zadania, bo naprzeciwko niego stanął Adrián „RAISY” Birgány, który pokonał go już w trzeciej serii starć. Podobnie było i teraz, chociaż tym razem Węgier nie oddał polskiemu zawodnikowi ani jednej mapy, gromiąc go aż 3:0. Z tego powodu Krzykowski znacznie oddalił się od górnej połowy tabeli i obecnie ma tylko dwa punkty przewagi nad ostatnim Garethem „GaRpYm” Marshallem. Co ciekawe, do zmiany doszło za to na stanowisku lidera, bo Marcel „k1llsen” Paul wykorzystał absencję Marco „vengeurRy” Ragusy i dzięki gładkiemu zwycięstwu nad Antonem „Coollerem” Singovem wskoczył na pierwsze miejsce.

Komplet wyników piątego tygodnia oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Gracz Bilans Punkty
1. k1llsen 3 – 1 26
2. vengeurR 4 – 0 24
3. Cooller 2 – 2 16
4. RAISY 3 – 1 16
5. Xron 2 – 2 14
6. base 2 – 2 14
7. Av3k 1 – 3 8
8. toxjq 1 – 3 8
9. Spart1e 1 – 3 8
10. GaRpY 1 – 3 6
22 września
GaRpY 1:2 Spart1e
RAISY 3:0 Av3k
Xron 2:1 base
k1llsen 3:0 Cooller

Quake Pro League powróci już 29 września – właśnie wtedy rozegrane zostaną mecze szóstego tygodnia. Wszystkie pojedynki wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

R6 Pro League wraca po wakacjach. Saves i spółka podejmą Vitality

Po dwóch długich miesiącach powraca Rainbow Six: Siege Pro League. Najważniejsze rozgrywki ligowe na scenie ponownie przyniosą nam emocje związane z w...