fot. ESL/Bart Oerbekke

WARDELL opuszcza Ghost

W połowie czerwca Ghost Gaming zakończyło swoją działalność na scenie CS:GO, rozstając się z niemalże całym swoim składem. Częścią organizacji pozostał tylko Matthew „WARDELL” Yu, który swój kontrakt podpisał w innym niż reszta graczy terminie. Po prawie czterech miesiącach nieaktywności Kanadyjczyk teraz wreszcie może rozpocząć jednak poszukiwania nowego domu, o czym nie omieszkał poinformować za pomocą jednego z portali społecznościowych.

21-latek szeregi Ghost zasilił ponad dwa lata temu, od tego czasu pojawiając się na wielu międzynarodowych zawodach. W dorobku WARDELLA znajdują się chociażby występy na lanowych finałach ESL Pro League, a także turniejach z serii DreamHack Masters, DreamHack Open czy cs_summit. Przed kilkoma dniami Yu wziął natomiast udział w trzynastej odsłonie Fragadelphii, w której sięgnął koniec końców po wygraną wraz ze swoim miksowym J Money Crew – Nie jestem gotowy, by grać w drużynie, która nie będzie rywalizować na największych turniejach – przyznał wówczas w rozmowie z dust2.us Kanadyjczyk.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół Savesa gromi Vitality! Na`Vi wskakuje na podium Rainbow Six Pro League

Wygląda na to, że wakacyjna przerwa dobrze zrobiła reprezentantom Natus Vincere. Międzynarodowy skład w wielkim stylu powrócił bowiem do rywalizacji i...