STS

Wraca Pick’em! Wytypuj wyniki Mistrzostw Świata w LoL-a i zgarnij nagrody

Legendarny Pick’em zaszczyci nas swoją obecnością podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w League of Legends! I tak jak ostatnio, za dobre typowania będą nagrody – jeżeli zbierzesz przynajmniej 34 punkty, otrzymasz ikonkę Poro, a w przypadku poprawnego wytypowania wyników wszystkich meczów odblokujesz wszystkie skórki z serii Ultimate! Tak jak co roku, Pick’em będzie polegać na typowaniu […]

Legendarny Pick’em zaszczyci nas swoją obecnością podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w League of Legends! I tak jak ostatnio, za dobre typowania będą nagrody – jeżeli zbierzesz przynajmniej 34 punkty, otrzymasz ikonkę Poro, a w przypadku poprawnego wytypowania wyników wszystkich meczów odblokujesz wszystkie skórki z serii Ultimate!

Tak jak co roku, Pick’em będzie polegać na typowaniu wyników meczów od fazy grupowej Worldsów aż do wielkiego finału. Faza Play-In nie będzie brana pod uwagę. Niemniej 9 października pojawią się drabinki turniejowe oraz dostępne misje, które uprawniać będą do zdobycia nagród, a które trzeba będzie ukończyć przed startem zmagań grupowych głównego turnieju. Prawdopodobnie będą one polegały po prostu na wypełnieniu Pick’ema.

Na czas fazy pucharowej dostępna mistrzostw świata będzie osobna misja Ta, wraz z drabinkami, pojawi się 21 października, a swoje typy będzie można przesłać do 25 października. Poza możliwością wygrania symbolicznej ikonki czy skórek z serii Ultimate, na przywoływaczy czekać będzie maksymalnie 1000 sztuk niebieskiej esencji – po 500 za wytypowanie rezultatów fazy grupowej i pucharowej.

Swoje typowania będzie można przekazać pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa postać i masa przedmiotów – co dodano do TFT w patchu 9.19?

Na oficjalnych serwerach League of Legends pojawiła się już najnowsza aktualizacja oznaczona numerem 9.19, na której rozegrane zostaną całe tegoroczne...