fot. DreamHack/Adela Sznajder

HUNDEN i spółka szukają nowego pracodawcy?

Tricked Esport stało się za małe dla duńskiego składu CS:GO na czele z Nicolaiem „HUNDENEM” Petersenem? Tak przynajmniej twierdzi zwykle dobrze poinformowany Jarek „DeKay” Lewis, który przekazał, że gracze Tricked rozglądają się za nowym pracodawcą.

W ubiegłym miesiącu ekipie HUNDENA wyrwano jeden z zębów trzonowych w osobie sprzedanego do Heroic Johannes „b0RUPa” Borupa. Następca b0RUPa, Fredrik „roeJ” Jørgensen, świetnie wkomponował się w zespół i sprawił, że właściwie nie odczuł on straty jednego ze swoich gwiazdorów. Formacja piastuje aktualnie osiemnaste miejsce w światowym rankingu, które udało się uzyskać po triumfie na V4 Future Sports Festival 2019 – w finale węgierskich zmagań Duńczycy rozprawili się z rodzimym Virtus.pro. Dwa miesiące temu reprezentanci Tricked byli blisko triumfu podczas odbywających się w Poznaniu finałów Good Game League, gdzie okazali się gorsi tylko od G2 Esports.

Źródła Lewisa dodają, że drużyna nie planuje stałej przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, ale w razie potrzeby jest otwarta na maksymalnie dwumiesięczne pobyty za oceanem, których w ciągu roku mogłoby być kilka.

Obecny skład Tricked Esport wygląda następująco: 

  • Rasmus „Sjuush” Beck
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Philippe „Winspai” Mølgaard Ouabaid – trener

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

blameF i RUSH dołączają do Complexity

Trzy tygodnie po odejściu Ricky'ego "Rickeha" Mulhollanda Complexity Gaming rozpoczęło proces uzupełniania składu. I to rozpoczęło z grubej rury, bo d...

>