Zaprezentowano odświeżoną wersję Cache’a!

Długo czekaliśmy na ten dzień i wreszcie doczekaliśmy się! Dziś tuż przed wielkim finałem ESL One New York 2019 zaprezentowano nam odświeżoną wersję Cache’a – mapy, która w marcu tego roku zniknęła z puli turniejowej CS:GO.

Jeszcze do niedawna mogliśmy zastanawiać się, co przyniesie nam trwający od kilku miesięcy rework. Teraz wiemy już, że twórcy nie postawili na rewolucję, a na ewolucję, chociaż oczywiście nie obyło się bez kilku modyfikacji, które wpłyną na przebieg spotkań. Niemniej pierwsze, co rzuca się w oczy, to oczywiście ogromna zmiana kolorystyczna wynikająca z dodania znacznie jaśniejszych tekstur. Cała mapa nabrała o wiele bardziej brudnego, zniszczonego charakteru, jak żywo przypominając obiekt, który spodziewalibyśmy się zobaczyć w opuszczonym kompleksie w Czarnobylu.

Poniżej prezentujemy krótki film porównujący starą oraz nową wersję mapy:

Już dziś zobaczymy nowego Cache’a w akcji podczas meczu pokazowego z udziałem profesjonalnych zawodników. Sami jednak przetestujemy wszystkie zmiany dopiero za jakiś czas, gdyż mapa stanie się ogólnodostępna dopiero w październiku, co zakomunikował sam jej twórca, Shawn “FMPONE” Snelling.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OOB najlepsze w Madrycie! Zespół Komedyji pojedzie na finały do Dubaju

Rozgrywane w Katowicach finały European Masters nie są dziś jedyną okazją do oglądania profesjonalnego League of Legends. Daleko na zachód od stolicy...