Kiedy nowy Cache będzie mieć swoją premierę? Znamy dokładną datę!

Niedzielny wielki finał ESL One New York 2019 poprzedziła z dawna oczekiwana prezentacja odświeżonej wersji Cache’a. Jak łatwo się domyślić, nowy wygląd mapy podzielił członków społeczności CS:GO, ale dotychczas wszystkie opinie oparte były tylko na materiałach wideo.

Wartościowe wnioski będzie można wyciągnąć dopiero wtedy, gdy na arenie zameldują się wszyscy gracze, tzn. gdy stanie się ona ogólnodostępna. A kiedy to się wydarzy? Dotychczas mieliśmy na ten temat dość enigmatyczne pojęcie, bo twórcy Cache’a mówili po prostu o „październiku”, co daje nam dość szeroki zakres możliwości. Dopiero teraz poznaliśmy dokładną datę premiery nowego Cache’a – ta nastąpi 10 października, czyli już za niespełna dwa tygodnie. To właśnie wtedy mapa zostanie opublikowana w Warsztacie Steam.

Prezentację zmian na nowej wersji mapy zobaczyć można na naszym kanale na YouTube. Ponadto do obejrzenia jest już również zapis meczu pokazowego, który przed finałem ESL One NY odbył się właśnie na odmienionym Cache’u.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 23-29 września

Co to był za tydzień! W ostatnich dniach wszyscy byliśmy świadkami sporych emocji związanych z ESL One New York 2019 oraz premierą odnowionego Cache'a...