fot. materiały prasowe

HyperX Pulsefire Dart – Pierwszy gryzoń bez ogonka z technologią ładowania Qi

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., zaprezentował swoją pierwszą bezprzewodową mysz gamingową HyperX Pulsefire Dart z funkcją ładowania indukcyjnego Qi oraz ładowarkę indukcyjną HyperX ChargePlay Base z certyfikatem Qi. Oba produkty umożliwiają graczom ładowanie bezprzewodowe, co zwiększa elastyczność i wygodę korzystania z  tych urządzeń.

Bezprzewodowa mysz dla graczy HyperX Pulsefire Dart może pracować po naładowaniu przez nawet 50 godzin. Po bokach urządzenia zastosowano przyjemną w dotyku wyściółkę ze sztucznej skóry. Dzięki czujnikowi Pixart 3389 i rozdzielczości natywnej sięgającej 16 000 DPI mysz Pulsefire Dart działa z dużą precyzją. Urządzenie jest też wyposażone w trzy wstępne ustawienia DPI – 800, 1600 i 3200 DPI – ze wskaźnikami LED. W lewym i prawym przycisku zamontowano przełączniki Omron, które pozwalają wyraźnie poczuć moment kliknięcia, a przy tym reagują szybko i spójnie; ich wytrzymałość jest szacowana na nawet 50 milionów kliknięć.

Mysz Pulsefire Dart cechuje się ergonomiczną konstrukcją. Z myślą o graczach stosujących chwyt palm grip lub claw grip wyposażono ją we wspomniane wyściełane miękkie wstawki ze sztucznej skóry. Obudowa wygodnie pasuje do dłoni użytkowników i zapewnia im lepszą kontrolę. Oprogramowanie HyperX NGENUITY pozwala użytkownikom monitorować poziom naładowania akumulatora i udostępnia zaawansowane możliwości dostosowywania efektów świetlnych RGB2, sześciu przycisków programowalnych, makr i ustawień DPI. Mysz Pulsefire Dart jest kompatybilna z ładowarkami bezprzewodowymi z certyfikatem Qi3. W zestawie znajduje się adapter bezprzewodowy 2,4 GHz, który zapewnia większą swobodę rozmieszczenia komputera PC i akcesoriów.

HyperX zdaje sobie sprawę ze wzrostu popularności urządzeń, które można ładować bezprzewodowo. Przez rozszerzenie naszej oferty o rozwiązania z tego segmentu chcemy zapewnić użytkownikom więcej sposobów ładowania ich produktów bezprzewodowych – mówi Bianca Walter, Business manager w HyperX w regionie EMEA. – Wprowadzamy na rynek produkty bezprzewodowe z funkcją ładowania indukcyjnego Qi, w tym ładowarkę ChargePlay Base, która pozwoli użytkownikom ładować zgodne z technologią Qi produkty gamingowe, telefony komórkowe i inne urządzenia. Pulsefire Dart to nasza pierwsza bezprzewodowa mysz gamingowa z funkcją ładowania Qi, wyposażona po bokach w wyściełane wstawki ze sztucznej skóry.

HyperX ChargePlay Base to ładowarka bezprzewodowa zgodna z różnymi produktami, która może jednocześnie ładować dwa urządzenia w standardzie Qi, generując 10 W na pole ładowania4. Ładowarka jest wyposażona w osobne wskaźniki naładowania akumulatora, co ułatwia monitorowanie statusu ładowania urządzeń. W zestawie znajduje się przewód ze złączem USB typu C i zasilacz.

Dostępność

Więcej informacji na temat globalnej dostępności produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych modelom HyperX Pulsefire Dart (HX-MC006B) oraz ChargePlay Base (HX-CPBS-A). Sugerowana cena Pulsefire Dart to 499 PLN, natomiast ChargePlay Base to 299 PLN.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Transferowa karuzela nad Wisłą – wrzesień 2019

Jak dobrze wiemy, wrzesień to miesiąc, w którego trakcie zagraniczne formacje szalały na rynku transferowym. Wszak dopiero co zakończył się StarLadder...