STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Rozpad Winstrike trwa, n0rb3r7 wystawiony na listę transferową

Ostatni oficjalny mecz w wykonaniu Winstrike Teamu miał miejsce jeszcze w połowie sierpnia. Od tego czasu słuch o składzie nieco zaginął, ale nie ma się co dziwić – w minionych tygodniach opuściło go wszak aż dwóch zawodników, a dziś dołączył do nich również trzeci.

Mowa tutaj o Davidzie „n0rb3r7ie” Danielyanie, który do Winstrike trafił w październiku ubiegłego roku i z ekipą tą wystąpił m.in. na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Mimo sporych nadziei 18-latek nie zdołał jednak wygrać w barwach rodzimej organizacji żadnego turnieju, a teraz wylądował nawet na ławce rezerwowych. Jednocześnie trafił też na listę transferową i w najbliższym czasie ma pożegnać się z formacją, chociaż nie definitywnie – ta bowiem skłonna byłaby tylko oddać go na wypożyczenie, by w przyszłości być może jeszcze skorzystać z jego usług.

Po odejściu Boombl4 musieliśmy ponownie rozważyć sprawę naszego składu CS:GO – zaczął swoje oświadczenie Adalyat Mamedov, menadżer Winstrike. – Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie we właściwy sposób wykorzystać umiejętności Davida, co może spowolnić jego rozwój jako gracza. Przez cały ten czas, gdy współpracowaliśmy, n0rb3r7 mimo swojego wieku odznaczał się zdyscyplinowaniem, ogromnym talentem i niesamowitą żądzą zwycięstwa. Od teraz znajduje się on na ławce rezerwowych Winstrike Teamu i jesteśmy gotowi rozważyć propozycje dotyczące jego przyszłości. Od siebie chcę dodać, że przede wszystkim interesuje nas wypożyczenie – dodał.

W tej sytuacji skład Winstrike Teamu prezentuje się następująco:

  • Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk
  • Aleksey „El1an” Gusev
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
  • David „n0rb3r7” Danielyan – rezerwowy

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos przedłużył kontrakt z G2 Esports!

Dwukrotne mistrzostwo League of Legends European Championship, tytuł MVP letniego splitu europejskich rozgrywek, a do tego triumf podczas Mid-Season I...