fot. GG League/Marceli Kaźmierczak

AVEZ rozstaje się z męskim składem CS:GO

Cierpliwość włodarzy AVEZ Esport wyczerpana – organizacja po ośmiu miesiącach współpracy dziś zdecydowała pożegnać się ze swoim męskim składem CS:GO. Powodem takiego ruchu są oczywiście niezadowalające rezultaty drużyny, która w ostatnich miesiącach targana była sporymi problemami kadrowymi.

Gwoździem do trumny nadwiślańskiej formacji okazały się nieudane kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019, w których AVEZ zmarnowało dwie szanse na awans do turnieju głównego – Z dniem dzisiejszym pragniemy podziękować naszym zawodnikom za wszystkie zwycięstwa i porażki, za dostarczone emocje i ogrom ciężkiej pracy włożonej w zespół. Wynik sportowy nie zawsze był sprawiedliwy i satysfakcjonujący, lecz pomimo przeplatających się wyników to było bardzo ciekawe doświadczenie, z którego pozostaje do wyciągnięcia wiele wniosków. Życzymy powodzenia nowym zawodnikom, aby godnie reprezentowali przyszłe drużyny oraz szybko znaleźli nowy dom – przyznał w oficjalnym oświadczeniu zarząd organizacji.

AVEZ zapowiedziało już, iż nie zamierza zawieszać swojej działalności na męskiej scenie CS:GO. Warto również pamiętać, iż organizacja posiada obecnie pod swoimi skrzydłami kobiecy zespół, który wystąpi w ESL Sprite Mistrzostwach Kobiet. Na ten moment niejasne są natomiast dalsze losy składu Patryka „ponczka” Witesa. Czy 24-latek i spółka dalej będą kontynuowali wspólną grę? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już wkrótce.

Męski skład CS:GO AVEZ Esport do dziś prezentował się następująco:

  • Michał „crank” Krystyniak
  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Michał „MOLSI” Łącki
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wycieczka po nowym Cache'u – stream już o godzinie 15:00

Kilka dni temu mieliśmy okazję po raz pierwszy przyjrzeć się odświeżonemu Cache'owi. Oczekiwania były ogromne, toteż nic dziwnego, że społeczność podz...