Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Aleksi "Aleksib" Virolainen i Nathan "NBK-" Schmitt znajdują się pod lupą działaczy 100 Thieves. Bardzo możliwe, że duet rzeczywiście będzie występował razem, ale wygląda na to, że Złodzieje mogli zostać uprzedzeni przez inną organizację.

Zgodnie z doniesieniami francuskiego dziennikarza Guillaume'a "neLa" Canelo, nowy międzynarodowy skład, na czele którego mieliby stanąć właśnie Aleksib oraz NBK, wstąpi w szeregi OG. Obok dwóch wcześniej wspomnianych zawodników w drużynie sygnowanej nazwą europejskiej organizacji mieliby znaleźć się także reprezentujący North Valdemar "valde" Bjørn Vangså oraz rezerwowy HellRaisers Issa "ISSAA" Murad. Ostatnim ogniwem ekipy miałby z kolei zostać niezwykle utalentowany rodak Virolainena, Elias "Jamppi" Olkkonen z SJ Gaming, który spośród całej piątki jest zdecydowanie najmniej rozpoznawalną postacią.

Dla OG, które może pochwalić się dwoma tytułami mistrzowskimi The International w Dota 2 z rzędu, byłoby to rozpoczęcie działalności na scenie Counter-Strike'a. neL dodał również, że organizacja miała poczynić już pierwsze kroki w sprawie swojej nowej dywizji i zagwarantować jej miejsca na przyszłorocznych zawodach z cyklu BLAST Pro Series.

Jeśli powyższe doniesienia potwierdzą się, zestawienie OG będzie wyglądać następująco: 

  • Aleksi "Aleksib" Virolainen
  • Issa "ISSAA" Murad
  • Elias "Jamppi" Olkkonen
  • Nathan "NBK-" Schmitt
  • Valdemar "valde" Bjørn Vangså