Kto jest obecnie najlepszym zawodnikiem CS:GO na świecie? Mathieu "ZywOo" Herbaut dostarczył dziś kolejny argument przemawiający na jego korzyść, otrzymując od portalu HLTV.org tytuł najbardziej wartościowego gracza DreamHack Masters Malmö. Utalentowanemu 18-latkowi nie przeszkodził nawet fakt, iż jego Team Vitality uznał wyższość Fnatic w wielkim finale szwedzkiej imprezy.

Na przestrzeni całego turnieju Francuz rozegrał aż piętnaście map, tylko na jednej z nich notując negatywny rating. ZywOo poprowadził swój zespół do triumfów między innymi nad mousesports czy Natus Vincere, w fazie play-off turnieju prezentując się równie dobrze jak podczas grupowego etapu rywalizacji. Herbaut był także najjaśniejszą postacią na serwerze, gdy jego drużyna pozostawała w tyle za rywalami – tak działo się podczas potyczek z Astralis oraz Fnatic.

ZywOo ma więc już na swoim koncie aż cztery tytuły MVP – wszystkie zdobyte naturalnie w tym roku. Na kolejną nagrodę Francuz będzie musiał prawdopodobnie poczekać jednak jeszcze co najmniej miesiąc. Na początku listopada Vitality wystąpi bowiem na Intel Extreme Masters Beijing, choć zespół wcześniej zobaczymy również w akcji podczas fazy grupowej ESL Pro League.