Organizatorzy StarSeries i-League Season 8 nie próżnują i właśnie zaprezentowali dwie kolejne formacje, które na pewno wezmą udział w nachodzącej imprezie. Tym razem padło na szwedzki duet w postaci Fnatic i Ninjas in Pyjamas, który mogliśmy oglądać niedawno przy okazji DreamHack Masters Malmö 2019.

O wiele lepsze wspomnienia z ojczyzny wywieźli reprezentanci Fnatic, którzy przy wsparciu pozyskanych niedawno Maikila "Goldena" Selima i Robina "flushy" Rönnquista niespodziewanie zajęli pierwsze miejsce. Z kolei NiP odpadł już w ćwierćfinale, notabene po porażce właśnie z rodakami. Czy to dobrze, czy źle? Trudno powiedzieć, należy wszak pamiętać, że po raz pierwszy od siedmiu lat zespół musiał radzić sobie bez pomocy Christophera "GeT_RiGhTa" Alesunda, którego zastąpił Simon "twist" Eliasson. Dopiero po czasie będziemy w stanie realnie określić, na co stać będzie Ninjas in Pyjamas już bez popularnego Krzyśka w składzie.

Na ten moment lista uczestników turnieju głównego prezentuje się następująco:

5Power Gaming AVANGAR Fnatic
FURIA Esports Heroic Invictus Gaming
MIBR Ninjas in Pyjamas Renegades

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w Belek. W sumie udział w turnieju weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.