fot. ESL/Joe Brady

Otrząsnąć się po porażce – Saves i spółka podejmą PENTĘ w 11. kolejne R6 Pro League

Kilka dni temu Natus Vincere poniosło bolesną porażkę z Giants Gaming, która nie tylko uniemożliwiła drużynie wskoczyć na fotel wicelidera, ale nawet zepchnęła ją z podium. Nie ma jednak czasu na lizanie ran – dziś Szymon „Saves” Kamieniak i spółka rozegrają bowiem kolejny mecz.

Tym razem ekipa Polaka podejmie PENTĘ, która zdecydowanie nie zaliczy trwającego sezonu do udanych. Podopieczni niemieckiej organizacji wygrali dotychczas zaledwie dwa z dziesięciu możliwych spotkań i znajdują się tuż nad miejscem spadkowym. I wiele wskazuje, że tym razem nie poprawią swojego bilansu, tym bardziej że już w czerwcu Na`Vi pokonało ich 7:4 i także w poniedziałek będzie faworytem. Jednocześnie Saves wraz z kolegami będą zapewne śledzić wydarzenia w pojedynku Teamu Vitality z Teamem Empire, gdyż oba te zespoły rywalizują ze składem Polaka o awans do czołowej dwójki Pro Ligi.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

4 października
18:00 G2 Esports vs GiFu eSports BO1
19:15 Team Vitality vs Team Empire BO1
20:30 Natus Vincere vs PENTA BO1
21:45 Chaos Esports Club vs Giants Gaming Giants Gaming BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Przypomnijmy, że zmagania w ramach europejskiej dywizji Pro League Season 10 potrwają do 14 października – wtedy też poznamy dwa zespoły, które awansują na lanowe finały w japońskim mieście Tokoname.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas na drugą rundę spotkań fazy play-in. Dziś dwa zespoły pożegnają się z Worlds 2019

Faza play-in tegorocznych Mistrzostw Świata w League of Legends powoli zmierza ku końcowi, a dzisiejszego wieczoru poznamy pierwsze dwie formacje, któ...