STS
fot. ESL/Joe Brady

Na`Vi zachowuje kontakt z czołówką. Ekipa Savesa lepsza od PENTY

Niedawna porażka z Giants Gaming to już przeszłość. Wczoraj gracze Natus Vincere powrócili na zwycięską ścieżkę, dzięki czemu zachowali kontakt z czołówką tabeli. Niestety wszyscy przedstawiciele tejże czołówki również wygrali swoje mecze, zachowując tym samym swoją przewagę.

Tym razem naprzeciwko Szymona „Savesa” Kamieniaka i jego kolegów stanęła prezentująca się w tym sezonie dość przeciętnie PENTA, która zgodnie z oczekiwaniami nie potrafiła się przeciwstawić Na`Vi. Podopieczni niemieckiej organizacji jedyne dwa punkty zdobyli w obronie, w ataku natomiast nie stanowili już żadnego wyzwania i ostatecznie polegli z ekipą Polaka aż 2:7. Nadal jednak Natus Vincere traci jeden punkt do drugiej lokaty, gdyż także G2 Esports i Team Empire poprawiły swój dorobek, pokonując odpowiednio GiFu eSports oraz Team Vitality.

Komplet wyników jedenastej kolejki oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans
1. Giants Gaming Giants Gaming 9 – 1 – 1
2. G2 Esports 7 – 1 – 3
3. Team Empire 6 – 4 – 1
4. Natus Vincere 7 – 0 – 4
5. Team Vitality 5 – 1 – 5
6. PENTA 2 – 2 – 7
7. Chaos Esports Club 2 – 1 – 8
8. GiFu eSports 0 – 2 – 9
4 października
G2 7:5 GiFu
Vitality 4:7 Empire
Na`Vi 7:2 PENTA
Chaos 3:7 Giants Gaming Giants
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do Pro League Season 11
 Spadek do turnieju barażowego

Kolejne spotkania Rainbow Six: Siege Pro League Season 10 już 7 października – wtedy to Na`Vi podejmie wicelidarów tabeli z G2 Esports. Przypomnijmy, że całe rozgrywki potrwają w sumie do 14 października i za ich pośrednictwem będzie można wywalczyć dwa miejsca na lanowych finałach w Tokoname.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy etap fazy play-in Worldsów dobiega końca. Dziś rozstrzygnięcia grup C i D

Dzisiaj czekają nas kolejne emocje związane z Mistrzostwami Świata 2019 w League of Legends. Wczoraj poznaliśmy rozstrzygnięcia grup A oraz B, natomia...