fot. Valve

Wydano aktualizację… CS-a 1.6

Na sam widok CS:GO robi się wam niedobrze? Tęsknicie za czasami Counter-Strike’a 1.6? Jeśli tak, to mamy dobre wieści! Dziś wydano bowiem kolejną aktualizację kultowej, lecz nieco już zapomnianej strzelanki ze stajni Valve.

Ostatnie zmiany wprowadzane były do gry na przełomie marca i kwietnia tego roku – wówczas skupiono się głównie na drobnych poprawkach usprawniających zabezpieczenia. Tym razem naprawiono natomiast błędy związane z niektórymi broniami oraz jednym z celowników, a także unowocześniono tablicę wyników, rozszerzając ją o kolejne kolumny. Warto również wspomnieć o wprowadzonych komendach – niektóre z nich dotyczą ilości dostępnej amunicji, inne z kolei pozwalają użytkownikom edytować pewne właściwości scoreboardu zgodnie z ich upodobaniami.

Co bardziej istotne, w zależności od ustawień serwera od teraz tablica wyników może pokazywać nam liczbę punktów zdrowia graczy oraz wartość zgromadzonych przez nich funduszy. W opublikowanej łatce nie brakuje także bardziej uniwersalnych nowinek – umożliwiono automatyczny zapis niektórych poleceń oraz wyeliminowano błąd, przez który wartość komendy sv_cheats mogła być zmieniana przez wszystkich uczestników rozgrywki.

Pełny opis aktualizacji dostępny jest pod tym adresem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports zaczyna dziesiąty sezon ESL Pro League od zwycięstwa

Za nami pierwsze spotkanie w ramach europejskiej dywizji ESL Pro League. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęło mousesports, które było niekwestionowanym...