fot. Ubisoft

Wraca Rainbow Six: Siege Masters League, w puli 20 tysięcy złotych

Najlepsze drużyny Rainbow Six: Siege w Polsce znowu w akcji! Już dziś rusza trzeci sezon Masters League, czyli najważniejszych krajowych rozgrywek R6, w których udział weźmie osiem formacji, chociaż zabraknie obrońców tytułu.

Tym razem bowiem Team GamerLegion nie zdecydował się wystawić do gry miksowego składu. Kto więc zagra? Wystąpią m.in. GoSkilla oraz Invicta Gaming, które mogliśmy oglądać już na finałach sezonu drugiego. Niemniej od momentu ich zakończenia ekipy te zdążyły dokonać kilku roszad personalnych i tym razem powalczą o czempionat w nieco innym kształcie. Po raz pierwszy zobaczymy natomiast włoską organizację Samsung Morning Stars i irlandzką formację ZeRo Esports, które dopiero co zdecydowały się zainwestować w polską scenę, angażując takich zawodników, jak m.in. Norbert „Deep” Świątek i Maks „Mekses” Borkowski.

Harmonogram inauguracyjnych spotkań grup A i B prezentuje się następująco:

9 października – grupa A
19:00 ZeRo Esports vs Patokalipsa BO3
21:00 SLAVGENT vs Numero Uno BO3
16 października – grupa B
19:00 Samsung Morning Stars vs Zielarze BO3
21:00 GoSkilla vs Invicta Gaming BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że zwieńczeniem trzeciego sezonu Rainbow Six: Siege Masters League będą lanowe finały, które odbędą się w Warszawie.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Logitech G513 CARBON Tactile – elegancja i komfort dla wymagających graczy

Klawiatura dla gracza wcale nie musi być zaprojektowana w futurystycznym stylu. To było imponujące i ciekawe lata temu, a entuzjaści klawiatur gamingo...