Zaledwie dwa tygodnie spędził na ławce rezerwowych Complexity Gaming Hunter "SicK" Mims. Bynajmniej jednak nie dlatego, że został on nagle przywrócony do podstawowego składu – Amerykanin dziś definitywnie rozstał się bowiem ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

21-letni Mimis w przeszłości związany był już Denial eSports oraz Teamem SoloMid, niemniej prawdziwy przełom  w jego karierze nastąpił dopiero po przenosinach do Misfits Gaming, wraz z którym wystąpił nawet na Majorze. Do Complexity Amerykanin trafił natomiast w marcu tego roku, krótko po tym, jak Rogue, w którym występował wcześniej, wycofało się ze sceny CS:GO. W nowym zespole SicK nie odniósł jednak zbyt wielu sukcesów – największym pozostaje zajęcie miejsc 5-6. podczas lanowych finałów siódmego sezonu Esports Championship Series Season 7.

Tak czy inaczej, młody zawodnik stał się ofiarą małej rewolucji kadrowej, która miała miejsce w coL po zakończeniu StarLadder Major Berlin 2019. Wówczas z ekipą, poza nim, pożegnał się też Ricky "Rickeh" Mulholland, zaś ich fotele przejęli pozyskany z Heroic Benjamin "blameF" Bremer i ściągnięty z Cloud9 Will "RUSH" Wierzba. Transfery tej dwójki sprawiły, że Mims wylądował na rezerwie i jego przyszłość pozostawała nieznana. Aż do teraz, gdy sam zainteresowany poinformował, iż stał się wolnym graczem.

Dla przypomnienia skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Owen „oBo” Schlatter
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • William „RUSH” Wierzba
  • Jamie „keita” Hall – trener