Organizatorzy StarSeries i-League Season 8 rozdali ostatnie już zaproszenia na swoją nadchodzącą imprezę. Te trafiły do Natus Vincere oraz North, czyli dwóch formacji, które w ostatnim czasie zdecydowały się przeprowadzić zmiany w swoich składach.

O wiele więcej działo się w szeregach Na`Vi, które opuścił zarówno prowadzący, Danylo "Zeus" Teslenko, jak i dotychczasowy trener, Mykhailo "Kane" Blagin. Ich miejsca zajęli odpowiednio Ladislav "GuardiaN" Kovács oraz Andrey "B1ad3" Gorodenskiy i chociaż ruch ten miał miejsce zaledwie trzy tygodnie temu, to zespół zdołał już odnieść pierwszy sukces. Mowa tutaj o półfinale niedawnego DreamHack Masters Malmö 2019. O wiele świeższa sprawa miała natomiast miejsce w North, które roszady... dokonało dziś. Po ponad półtora roku do organizacji powrócił bowiem René „cajunb” Borg, który zajął miejsce łączonego z transferem do OG Valdemara „valde” Bjørna Vangsy.

Na ten moment lista uczestników turnieju głównego prezentuje się następująco:

5Power Gaming AVANGAR Evil Geniuses Fnatic
FURIA Esports G2 Esports Heroic Invictus Gaming
MIBR mousesports Natus Vincere Ninjas in Pyjamas
North Renegades Team Vitality

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w Belek. W sumie udział w turnieju weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.