fot. Blizzard

Wiemy, kiedy Halloweenowa Groza zawita do Overwatcha

Halloweenowa Groza to jedno z cyklicznych wydarzeń, które każdego roku powracają do Overwatcha. Nie inaczej będzie i tym razem – to było pewne, chociaż aż do dziś nie wiedzieliśmy, kiedy dokładnie cały event wystartuje. Ale już wiemy.

A to za sprawą krótkiego teasera, który pojawił się na prowadzonym przez Blizzard profilu Overwatch na Twitterze. Z niego wynika, że duchy, wampiry, wilkołaki i inne niecne stworzenia pojawią się na serwerze już 15 października i pozostaną na nim do 4 listopada. Jak zwykle, spodziewać się możemy okolicznościowych skrzynek z zawartością, w których powinna znaleźć się m.in. nowa emotka do Zenyatty, którą możemy obejrzeć na poniższym wideo. Ze sporą dozą prawdopodobieństwa można też przyjąć, że powróci Zemsta dr. Złomensteina, czyli okolicznościowy tryb PvE.

Halloweenowa Groza będzie piątym już w tym roku sezonowym wydarzeniem w Overwatchu. Wcześniej mieliśmy okazję świętować m.in. chiński nowy rok czy też trzecią rocznicę premiery samej gry.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Perkz

Perkz: Jankos trollował najbardziej w meczu z C9

Kolejny dzień Worlds 2019 i kolejny sukces G2 Esports. W poniedziałek mistrzowie LEC zmierzyli się z Cloud9 i mimo nie najlepszego startu w wykonaniu...

>