Krzysztof "stark" Lewandrowski wraca do gry! Dobrze rozpoznawalny polski zawodnik CS:GO już wkrótce będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w międzynarodowym miksie pod nazwą meanwhile. W nim u boku 20-latka pojawią się tacy gracze jak Kristian „k0nfig” Wienecke czy  Kevin „HS” Tarn.

Od dobrych kilku miesięcy Lewandrowskiego nie mieliśmy okazji oglądać na serwerze zbyt często. Polak pod koniec maja został bowiem odsunięty od składu AVEZ Esport, a ruch ten zapoczątkował lawinę zmian w szeregach Ośmiorniczek. W kolejnych tygodniach stark próbował jeszcze swoich sił w składzie pod nazwą cats, ale projekt ten nie był wyjątkowo udany, toteż po krótkim czasie każdy z zawodników rozszedł się w swoją stronę. Tym samym byłemu reprezentantowi chociażby x-kom teamu pozostało trenowanie we własnym zakresie i wyczekiwanie na nadchodzące okazje, by na dobre wrócić do Counter-Strike'a.

No i w końcu taka okazja nadeszła. Polak poinformował dziś, że wraca do gry drużynowej i to nie w byle jakim towarzystwie. Z naszym rodakiem zagrają m.in. wspomniani wyżej k0nfig i HS – pierwszy z nich stracił drużynę po rozpadzie OpTic Gaming, drugi zaś przebywa na ławce rezerwowych w Teamie GamerLegion. Skład uzupełnią natomiast Christian „NaToSaphiX” Sillassen, czyli były gracz Heroic oraz Denis „grux” Guta – Szwed znany z występów w Teamie Ancient oraz Red Reserve. Na papierze całe stawienie wygląda więc naprawdę nieźle. A cel? Sam zainteresowany liczy na zaproszenia do internetowych rozgrywek i na powodzenie w kwalifikacjach do różnych imprez. Jeśli bowiem udałoby się zyskać spota na którymś z międzynarodowych turniejów, byłaby to z pewnością karta przetargowa w negocjacjach z potencjalnymi pracodawcami.

Tak prezentuje się skład meanwhile: 

  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Kevin „HS” Tarn
  • Christian „NaToSaphiX” Sillassen
  • Denis „grux” Guta