Steam logo

Poznaliśmy daty wszystkich wyprzedaży na Steamie do końca roku

Szykujcie portfele! Steam Database poinformowało na Twitterze o datach nadchodzących wyprzedaży na Steamie aż do końca bieżącego roku. Fani gier w najbliższych miesiącach będą mieli aż trzy szanse na nabycie najbardziej wyczekiwanych tytułów w obniżonych cenach.

Pierwszy okres promocyjny rozpocznie się już za nieco ponad tydzień, a dokładnie w poniedziałek 28 października. Cała akcja powiązana bezpośrednio z Halloween potrwa do piątku 1 listopada. Na kolejną szansę nabycia gier w okazyjnej cenie będziemy musieli poczekać aż do 26 listopada. Wtedy amerykańskie studio zorganizuje Jesienną Wyprzedaż, która potrwa osiem dni. Ostatnią tegoroczną tego typu akcją będzie zimowa obniżka cen. Pierwsze prezenty dla siebie lub najbliższych będziemy mogli kupić w czwartek przed świętami, a na ostatnie zakupy czas będziemy mieć aż do 2 stycznia.

Daty nadchodzących wyprzedaży na Steamie wyglądają następująco:

  • Halloweenowa Wyprzedaż: 28 października – 1 listopada
  • Jesienna Wyprzedaż: 26 listopada – 3 grudnia
  • Zimowa Wyprzedaż: 19 grudnia – 2 stycznia

Należy pamiętać, że te daty nie są jeszcze ostateczne i mogą ulec zmianie. Są jednak bardzo prawdopodobne, gdyż wielu developerów zamieściło je w rozmaitych miejscach w sieci.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CS:GO z największą liczbą graczy od stycznia 2017 roku

Jesteśmy coraz bliżej rocznicy przejścia Counter-Strike'a: Global Offensive na model free to play i wprowadzenia trybu Danger Zone. Od tego czasu popu...