Czarująca Miss Fortune, League of Legends
fot. League of Legends

Najnowszy patch – a w zasadzie patchyk – już na serwerach League of Legends

Przygotowania do wprowadzenia zmian przedsezonowych w League of Legends trwają pełną parą. Riot Games w dużej mierze poświęca się właśnie im, toteż nie powinien dziwić fakt, że ostatnia aktualizacja nie była nad wyraz okazała. Patch 9.21, który pojawił się na serwerach minionej nocy, wprowadza zmiany w balansie bohaterów, poprawki błędów, pięć skórek… i to by było na tyle.

Tak więc my skoncentrujemy się w jeszcze większym stopniu na czempionach. Zacznijmy od informacji, które już mogliście znaleźć na naszym portalu, czyli osłabienia Garena i Shaco. Modyfikacje obu tych postaci okazały się wzmocnić ich w za dużym stopniu i twórcy gry musieli odebrać im nieco siły. W przypadku rycerza Demacii osłabiono Osąd (E) – każdy obrót będzie zadawał o cztery obrażenia mniej, ale skalowanie pozostało bez zmian, więc w późniejszej fazie aktualizacja ta będzie praktycznie nieodczuwalna. Nerf Shaco również nie jest przeogromny – jego Zabawki Niespodzianki (W) pozostaną na mapie krócej. Pod nerf hammer trafił też Pyke, u którego zmniejszono przyrost zdrowia oraz siłę Daru Topielców (bierna). W skrócie więc Rozpruwacz z Krwawego Portu będzie łatwiejszy do zabicia.

Przejdźmy do buffów, bo tych jest znacznie więcej. Wzmocnienie dostał między innymi Viktor, czyli kolejny z bohaterów, któremu poświęcono dużo uwagi w patchu 9.20. Oprócz zaokrąglenia do góry niektórych z jego bazowych statystyk delikatnie zwiększono obrażenia Wyssania Mocy (Q). Mocniejsi po wczorajszej aktualizacji zostali też m.in. Maokai oraz Warwick. Spaczony Drzewiec otrzymał wzrost obrażeń na Spaczonym Natarciu (W) oraz delikatne wydłużenie unieruchomienia Uścisku Natury (R). Warwick z kolei będzie bardziej brutalny – Kły Bestii (Q) będą raniły jeszcze bardziej w późniejszej fazie, zaś Krwawe Łowy (W) zapewnią większą premię do prędkości ataku na pierwszych poziomach umiejętności. Zmiany na plus otrzymali też Kayn, Lulu oraz Kog’Maw, więc dla fanów duetu tych dwóch ostatnich czempionów patch 9.21 może być tym większą gratką.

Oprócz naprawy kilku błędów ostatnia aktualizacja League of Legends wprowadzi też nowe skórki, w znacznej większości poświęconych Halloween. Jedną z nich możecie zobaczyć nad tytułem, a resztę z nich oraz pełny opis łatki 9.21 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esport & Gaming Forum już jutro!

Najbliższy czwartek upłynie pod znakiem Esport & Gaming Forum, czyli marketingowej konferencji, która w jednym miejscu zgromadzi wiele znanych osó...

>