fot. eune.leagueoflegends.com

Riot prezentuje nagrody rankingowe na koniec sezonu

Sezon 2019 League of Legends powoli zmierza ku końcowi. Jeśli chcecie jeszcze poprawić swoją dywizję w grach rankingowych, pozostało Wam blisko cztery tygodnia – wraz z 19 listopada Wasza ranga będzie już ostatecznie odzwierciedlać osiągnięcia zdobyte na przestrzeni ostatnich tygodni. A co przygotował Riot Games na koniec sezonu? O tym amerykańskie studio poinformowało dzisiaj.

Zanim jednak zaczniemy przyglądać się poszczególnym nagrodom warto zaznaczyć, że do odblokowania jakiejkolwiek z nich wymagany jest co najmniej drugi poziom honoru. Jeśli więc w dalszym ciągu przy Waszym wskaźniku honoru widnieje jedynka, macie jeszcze kilka tygodni na poprawę go, o ile rzecz jasna chcecie otrzymać posezonowe upominki.

Co w ogóle będzie do zgarnięcia? Przede wszystkim znacznie mniej niż rok temu. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Riot wstrzymał się z wysyłką nagród rzeczowych za miejsce awans przynajmniej do rangi Pretendenta. Toteż wszystkie nagrody, które będzie można otrzymać, pojawią się w grze. W większości przypadków do otrzymania prezentów wystarczyła będzie ranga Złota – gracze, którzy sezon rankingowy ukończą w niej lub w jednej z wyższych, będą mogli pochwalić się Zwycięskim Aatroxem. Dotyczy to wszystkich Złotych graczy, niezależnie od preferowanej kolejki. Nieważne, czy graliście tylko w solo queue, czy w elastycznej kolejce, ani nawet czy preferowaliście rozgrywkę na Twisted Treeline. Jeśli choć w jednej z tych kolejek na którejkolwiek z dwóch map dotarliście do Złotej dywizji, Zwycięski Aatrox zagości na Waszym koncie. Jeżeli jednak byliście bardziej wszechstronni i Złoto zdobyliście na w przynajmniej dwóch kolejkach, oprócz skórki dla Ostrza Darkinów otrzymacie również dodatkową Barwę do niej.

Riot nie zapomniał też o tych, którym do gustu przypadło najbardziej Teamfight Tactics i przygotował nagrody również dla fanów autobattlera. Tu także musicie dojść do Złotej rangi, ale jeśli uda Wam się wskoczyć na jedną z wyższych, otrzymacie upominek odzwierciedlający Waszą ostateczną dywizję. Będzie nim emota Zwycięskiego Pengu, ubrana w barwy odpowiednie dla Waszej pozycji w kolejce rankingowej.

fot. eune.leagueoflegends.com

Choć twórcy League of Legends zrezygnowali z wysyłki przedmiotów dla zawodników z rangi Pretendenta, to wciąż będzie można otrzymać upominki materialne odzwierciedlającą rangę… za drobną opłatą. Te będą bowiem dostępne w sklepie Riotu, a wśród nich znajdzie się między innymi plakat Zwycięskiego Aatroxa – przy czym ta konkretna nagroda będzie dostępna tylko dla Złotych graczy. Więcej szczegółów dotyczących możliwości kupna upominków na koniec sezonu powinniśmy poznać w najbliższym czasie. Po więcej informacji dotyczących nagród posezonowych zapraszamy tutaj.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Paris Eternal zaprezentowało nowego szkoleniowca

Trwa proces przebudowy Paris Eternal. Europejska formacja kompletnie zawiodła w swoim debiutanckim sezonie w Overwatch League, za co wysoką cenę zapła...

>