fot. DreamHack/Jennika Ojala

Spart1e przedostatnim rywalem Av3ka w Quake Pro League Stage 1

Coraz mniej pytań pozostało w związku z pierwszym etapem Quake Pro League Season 1. Nadal jednak pewny utrzymania nie może być Maciej „Av3k „Krzykowski, przed którym szansa na zdobycie czwartego zwycięstwa i powtórzenie wyczynu z początku września.

Przypomnijmy, że wtedy to w drugiej serii spotkań reprezentant Teamu Endpoint 2:1 pokonał Sebastiana „Spart1e’a” Siirę, z którym mierzyć się będzie również i dziś. Trzeba jednak pamiętać, że Szwed, tak jak i Polak, walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i rozpaczliwie potrzebuje punktów, a nawet te niekoniecznie muszą dać mi upragniony sukces. Z kolei w grze o bezpośredni awans do ćwierćfinału finałowego turnieju QPL Stage 1 pozostają m.in. Marco „vengeurR” Ragusa oraz Adrián „RAISY” Birgány, którzy podejmą odpowiednio Johana „toxjq” Quicka i Antona „Coollera” Singova.

Harmonogram dziewiątego tygodnia prezentuje się następująco:

20 października

Europa/CIS

17:00 Av3k vs Spart1e BO3
18:00 Xron vs GaRpY BO3
19:00 Cooller vs RAISY BO3
20:00 vengeurR vs toxjq BO3

Ameryki

21:00 Effortless vs br1ck BO3
22:00 psygib vs sib BO3
23:00 nosfa vs whaz BO3
00:00 rapha vs cha1n BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy wracają z Pragi bez pucharu. PACT gorszy od Unique w finale Alienware Game Arena

Dwie polskie drużyny – Izako Boars oraz Actina PACT jechały do Pragi na Alienware Game Arena z jedną myślą – dotrzeć do finału i tam rozstrzygnąć kwes...

>