fot. ESL

Wieczorem zapadną końcowe rozstrzygnięcia w Quake Pro League Stage 1

Przed nami ostatnia już seria spotkań w ramach pierwszego etapu Quake Pro League Season 1. Większość graczy, w tym także pauzujący dziś Maciej „Av3k” Krzykowski, poznało już swój los, nadal jednak pewności co do niego nie może mieć czterech zawodników.

Na ten moment na miejscach nagradzanych bezpośrednim awansem do ćwierćfinału turnieju finałowego znajdują się Tim „DaHanG” Fogarty oraz Anton „Cooller” Singov, ale aby je utrzymać, muszą oni wygrać odpowiednio z Shanem „raphą” Hendrixsonem i Dmytro „Xronem” Sakharukiem – jeżeli im się to uda, nie będą musieli oglądać się na poczynania rywali. A ci na pewno jawnie będą czekać na jakiekolwiek potknięcie Amerykanina i Rosjanina. Wszak Adrián „RAISY” Birgány i Marco „vengeurR” Ragusa matematycznie wciąż mają szansę na lokaty w czołowej czwórce, ale nawet niedzielne triumfy im ich nie zagwarantują – do tego potrzebne są też porażki DaHanGa i Collera.

Harmonogram dziewiątego tygodnia prezentuje się następująco:

27 października

Europa/CIS

17:00 Spart1e vs GaRpY BO3
18:00 Cooller vs Xron BO3
19:00 RAISY vs baSe BO3
20:00 k1llsen vs vengeurR BO3

Ameryki

21:00 sib vs br1ck BO3
22:00 Effortless vs dramiS BO3
23:00 psygib vs nosfa BO3
00:00 rapha vs DaHanG BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy pierwszego rywala Virtus.pro w 5. tygodniu ECS Season 8

Faza online ósmego sezonu Esports Championship Series nieubłaganie zbliża się do końca. Przed nami już tylko jeden tydzień rywalizacji, który pozwoli...