fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Polska kontra Niemcy. devils.one przed szansą na triumf w ESL EuroCup 2019

Wczoraj w Toskanii devils.one zaprezentowało się wręcz fenomenalnie, pokonując bez najmniejszego trudu Defusekids w półfinale ESL EuroCup 2019. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca rozgromili swoich rywali w dwóch bardzo jednostronnych potyczkach, dzięki czemu awansowali do finału zmagań, gdzie zmierzą się dzisiaj z reprezentantami Niemiec – EURONICS Gaming, które prowadzi Marek „MenQ” Dziemian.

Już o godzinie 11:00 devils.one wyjdzie na arenę znajdującą się w wygaszonym kościele w Lucce, na której będzie musiało zmierzyć się z podopiecznymi polskiego szkoleniowca. Wczorajsza znakomita postawa Polaków z DV1 z pewnością napawa fanów ekipy optymizmem przed dzisiejszym starciem. Diabły nie miały żadnych problemów z ograniem oponentów, czego nie możemy powiedzieć o EURONICS Gaming. Mistrzowie Niemiec mieli spore trudności z pokonaniem reprezentantów Włoszech z Samsung Morning Stars, ostatecznie triumfując w półfinale wynikiem 2:1.

Warto jednak przypomnieć, że devils.one miało już okazję mierzyć się z EURONICS w drabince wygranych grupy A, gdzie zostało rozbite w dwóch rozgrywkach. Trzeba jednak pamiętać, że od tamtego spotkania minęły prawie dwa miesiące, a ponadto finał ESL EuroCup zostanie rozstrzygnięty w formacie najlepszy z pięciu, dlatego też możemy oczekiwać, iż tym razem Diabły pokażą się z lepszej strony.

11:00 devils.one vs EURONICS Gaming Finał, BO5
Czwartek, 31 października

Wszystkie gry będą transmitowane na oficjalnym kanale ESL na Twitchu. Więcej informacji na temat ESL EuroCup 2019 znajdziecie natomiast w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Być albo nie być (na finałach ECS)?

Czyżby Virtus.pro miało wreszcie zapewnić sobie udział na prestiżowym międzynarodowym lanowym turnieju? Są na to szanse, bo dziś podopieczni Jakuba "k...