fot. 100 Thieves

100 Thieves wraca na scenę CS:GO i przejmuje skład Renegades!

Już w lipcu Matthew „Nadeshot” Haag zapowiedział, że jego organizacja, 100 Thieves, zamierza ponownie zainwestować w scenę Counter-Strike’a: Global Offensive. Od tego czasu minęły jednak trzy miesiące i można było odnieść wrażenie, że cała sprawa nie wypali. Nic jednak bardziej mylnego – dziś popularni Złodzieje jeszcze raz zawitali na scenę CS:GO.

Finalnie szeregi amerykańskiej formacji zasilili gracze, którzy dotychczas związani byli z Renegades. W barwach tej organizacji udało im się m.in. dotrzeć do półfinału StarLadder Major Berlin 2019, a także znaleźć się tuż za podium StarSeries i-League Season 8, podczas którego to turnieju ustąpili oni miejsca tylko Evil Geniuses, Fnatic oraz FURII Esports. Nic więc dziwnego, że prowadzona przez Aleksandara „kassada” Trifunovicia ekipa obecnie zajmuje siódme miejsce w rankingu HLTV i będzie mogła je jeszcze poprawić przy okazji nadchodzącego Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019, na którym zadebiutuje już pod nową banderą.

W tej sytuacji skład 100 Thieves prezetnuje się następująco:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Jay „Liazz” Tregillgas
  • Sean „Gratisfaction” Kaiwai
  • Aleksandar „kassad” Trifunovic – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano piątą edycję cs_summit

Jeżeli odpowiadała wam luźna formuła turniejów spod szyldu cs_summit, to mamy dobrą informację. Organizatorzy zapowiedzieli dziś bowiem piątą już edyc...