fot. ESL/Jak Howard

Heroic zgarnia przepustkę na EPICENTER 2019 kosztem mousesports

Wszystkie zaproszenia na EPICENTER 2019 zostały rozesłane już jakiś czas temu, ale nie oznaczało to jeszcze, że lista uczestników moskiewskiej imprezy jest już zamknięta. Wręcz przeciwnie – wczoraj i dziś oglądaliśmy bowiem rywalizację w europejskich zamkniętych kwalifikacjach, które finalnie wygrało Heroic.

Duńska formacja w finale eliminacji podejmowała mouesports, które z uwagi na potencjał składu chcąc nie chcąc otrzymało łatkę faworyta. Ale ostatnie tygodnie dla popularnych Myszy nie były zbyt udane, na co dowód otrzymaliśmy zresztą na serwerze. Międzynarodowa piątka podjęła wprawdzie równorzędną walkę z rywalem ze Skandynawii, ale miała problemy z wykończeniem. Zarówno na otwierającym zmagania Vertigo, jak i drugim w kolejności Mirage’u ostatnie słowo należało do ekipy z północy Starego Kontynentu. O tym, że obie formacje nie dzieliło tego wieczoru zbyt wiele, świadczą rezultaty obu potyczek – odpowiednio 16:14 i 16:13. Tak czy siak, mouz znów musiało przełknąć gorzką pigułkę porażki, a Heroic, które w pierwszej połowie miesiąca zakontraktowało Caspera „cadiaNa” Møllera, może pakować się na kolejnego lana w nowym składzie.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

AVANGAR Evil Geniuses Fnatic
Heroic Natus Vincere Team Vitality

Pozostałe dwa wolne miejsca zgarną zwycięzcy eliminacji w regionie CIS oraz Chinach. Samo EPICENTER 2019 odbędzie się natomiast między 17 a 22 grudnia w Moskwie i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

hatchý: Chciałbym sprawdzić, na ile działanie na polskim rynku jest jeszcze możliwe

Dzisiaj polską społeczność League of Legends obiegła niezwykle zaskakująca informacja – Adrian "hatchý" Widera pożegnał się z devils.one, gdzie pracow...