fot. ESL/Carlton Beener

Cloud9 rezygnuje z udziału w DreamHack Open Atlanta

Organizatorzy DreamHack Open Atlanta 2019 nie mogą spać spokojnie. Z amerykańskiej imprezy właśnie wycofało się Cloud9, co sprawia, że skompletowana wcześniej lista uczestników będzie musiała zostać uzupełniona przez inną formację.

Powody rezygnacji Cloud9 nie są publicznie znane, natomiast jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom prasowym chodzi o wewnętrzne problemy w ekipie. Przypomnijmy, że w październiku Chmurki przeprowadziły pierwszą roszadę kadrową od lipca, rezygnując z usług Tysona „TenZa” Ngo. Miejsce osiemnastolatka zajął Yassine „Subroza” Taoufik, który do północnoamerykańskiej organizacji trafił na okres próbny. Pierwszy lanowy sprawdzian C9 z Subrozą na pokładzie można uznać za oblany, wszak podczas BLAST Pro Series w Kopenhadze drużyna odniosła aż cztery porażki oraz dołożyła do tego jeden remis. Kto wie, czy celowe opuszczenie zmagań w Atlancie nie jest zwiastunem dalszych przetasowań w składzie.

Lista uczestników DreamHack Open Atlanta 2019 prezentuje się następująco:

CR4ZY Heroic Illuminar Gaming INTZ eSports
The Quest Sprout Virtus.pro

Póki co nie zostało ujawnione, kto zastąpi Cloud9 na nadchodzącym turnieju, ale organizatorzy zamierzają przedstawić ostatniego uczestnika tak szybko, jak będzie to możliwe. DreamHack Open Atlanta 2019 odbędzie się między 15 a 17 listopada. W zawodach udział weźmie w sumie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czarny poniedziałek AGO w ESEA MDL, Aristocracy rewanżuje się GamerLegion

Poniedziałek upłynął nam pod znakiem ESEA Mountain Dew League. W ramach 32. sezonu internetowych rozgrywek obejrzeliśmy dziś łącznie pięć pojedynków z...

>