fot. leagueoflegends.com

Nowa przepustka TFT na horyzoncie! Co ma do zaoferowania?

Dziś w nocy na serwerach League of Legends pojawi się patch oznaczony numerem 9.22, który oprócz standardowych zmian wśród bohaterów LoL-a wniesie również niemało do Teamfight Tactics. W autobattlerze od Riot Games pojawi się bowiem drugi zestaw, zatytułowany Żywioły Powstają. Więcej o ogromnych zmianach, jakie zagoszczą w grze, przeczytacie w tym miejscu.

Razem z przetasowaniami w samej rozgrywce dojdzie do zmian w systemie zdobywania nagród przez przepustki bojowe. Twórcy TFT postanowili zmodyfikować nieco działalność w porównaniu z wcześniej znanym Beta Passem pod względem zarówno samych upominków, jak i czasu potrzebnego do ich zgarnięcia. I tak w Przepustce Żywioły Powstają nie otrzymamy już żadnych ikon przywoływacza – zamiast tego do uzyskania będą cztery Barwy Mapy tematycznie powiązane z nazwą przepustki, czyli żywiołami. Oprócz tego na sam koniec Przepustki będziemy mogli dostać dwa Jaja Małych Legend – jedno z pierwszej serii oraz jedno Rzadkie z serii 1-3.

Jak wspomnieliśmy, na zdobycie nagród będziemy mieć również więcej czasu. Zamiast podziału na trzy fazy cała przepustka będzie dostępna aż do samego końca tego zestawu. Ponadto zdecydowano się również dokonać zmian w misjach oraz Kuli Oświecenia – ta będzie teraz ładowana co trzy dni, co z pewnością spodoba się osobom, które nie grają codziennie w Teamfight Tactics. Jeśli chodzi o misje, to czasem będą one dłuższe, a ich ukończenie będzie mogło zająć nawet kilka dni. Ta innowacja jest bardziej testowa z perspektywy Riotu – twórcy gry chcą sprawdzić, czy graczom bardziej przypadnie do gustu wiele krótkich misji, czy też jedna trwająca dłużej.

Więcej o najnowszej przepustce w Teamfight Tactics przeczytacie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Reprezentuj swój klub na wirtualnej murawie i weź udział w Ekstraklasa Games 20

Premiera gry FIFA 20 miała miejsce już jakiś czas temu, co oznacza, że cała scena powoli wraca do życia. Już niedługo odbędzie się m.in. druga edycja...

>