twitter.com/PlayApex

Tryb duo i nowa arena treningowa już w Apex Legends!

Czekaliście na dodanie trybu duo do Apex Legends? Mamy dla was dobrą wiadomość – zgodnie z zapowiedzią opublikowaną pod koniec października w grze pojawiła się właśnie możliwość rywalizacji w dwuosobowych oddziałach, ale tylko przez limitowany czas.

Podobny zabieg Respawn Entertainment zastosowało w sierpniu, gdy przez dwa tygodnie w ramach wydarzenia Iron Crown Collection gracze mogli próbować swoich sił w trybie solo. Teraz twórcy znanego battle royale’a wprowadzają do produkcji inną pożądaną przez społeczność opcję wyszukiwania meczów, która na serwerach dostępna będzie do 19 listopada. Nie warto zatem zwlekać z wypróbowaniem tej formy rozgrywki, nawet jeśli nie posiadamy kompana do wspólnej zabawy – w takiej sytuacji do naszego zespołu przydzielony zostanie inny gracz.

Wprowadzenie trybu duo nie jest jedyną nowością, którą przynosi najnowsza aktualizacja Apex Legends. Do gry trafiła także odmieniona arena treningowa o nazwie Firing Range, nad którą prace trwały już od pewnego czasu. Pełną listę zmian można znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars bez szans, gładka przeprawa Illuminar w ESL MP

Sytuacja Izako Boars w jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wygląda coraz gorzej. Gracze organizacji Piotra "izaka" Skowyrskiego dziś przegr...