fot. ESL/Carlton Beener

Complexity nie zagra w drugiej fazie grupowej ESL Pro League

Wczoraj Complexity Gaming zakończyło wreszcie proces przebudowy składu CS:GO, który zapoczątkowany został zaraz po StarLadder Major Berlin 2019. I chociaż włodarze z USA skompletowali wreszcie swój wymarzony zespół, to przyszło im za to zapłacić pewną cenę.

Ostatnimi nabytkami Complexity, zgodnie z pojawiającymi się już od jakiegoś czasu plotkami, okazali się Kristian „k0nfig” Wienecke oraz Valentin „poizon” Vasilev. Ten pierwszy do niedawna związany był z OpTic Gaming, drugi natomiast grał dla Windigo Gaming. Obaj Europejczycy zdążyli także zanotować już występy w bieżącej edycji ESL Pro League, przez co zgodnie z regulaminem nie mogli wspomóc już w tych rozgrywkach coL. A to z kolei sprawiło, że amerykańska organizacja zrezygnowała z udziału w drugiej fazie grupowej EPL-a.

Pierwotnie Complexity miało rywalizować o awans na światowe finały w grupie A. Do tej trafiły również ATK, DETONA Gaming oraz Team Envy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MDL-owe ostatki w czwartek

Faza zasadnicza 32. sezonu ESEA Mountain Dew League powoli zbliża się do końca. Dziś wiele ekip zakończy swoją przygodę z bieżącą edycją drugiego pozi...