fot. materiały prasowe

CORSAIR „rushuje” stanowiska graczy – premiera foteli T3 Rush

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowej pozycji z rodziny wysokiej klasy foteli dla graczy – T3 RUSH. Premierowy model fotela gamingowego od CORSAIR zapewnia maksymalną wygodę dzięki komfortowemu i obszytemu miękkim oraz oddychającym materiałem oparciu i siedzisku, dodatkowym poduszkom pod lędźwie i głowę, regulowanym w szerokim zakresie podłokietnikom 4D i oparciu, a także niezwykle wytrzymałej konstrukcji ze stali.

T3 RUSH, podobnie jak poprzednie modele T1 RACE i T2 ROAD WARRIOR, oferuje unikatowy wygląd czerpiący inspirację z profesjonalnych sportów samochodowych. T3 RUSH to pierwszy fotel gamingowy CORSAIR z miękką tapicerką, która utrzymuje minimalną ilość ciepła, dzięki czemu zapewnia chłód i wygodę użytkowania nawet przy najwyższych temperaturach otoczenia. Regulowana, wyściełana poduszka pod szyję oraz poduszka pod lędźwie wykonana z pianki zapamiętującej kształt są obszyte miękką mikrofibrą i podtrzymują kark, oraz plecy w odpowiedniej pozycji, oraz gwarantują dodatkowy komfort nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Kluczową zaletą współczesnego fotela dla graczy jest zakres regulacji umożliwiający znalezienie idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Podłokietniki 4D fotela T3 RUSH oferuje regulację w dowolnym kierunku odpowiednio do pożądanego położenia ramion, a oparcie można ustawić całkowicie pionowo lub zupełnie płasko dzięki 180-stopniowemu zakresowi odchylania oraz 10-stopniowemu zakresowi przechylenia siedziska z blokadą. Podnośnik pneumatyczny klasy 4 umożliwia regulację wysokości w zakresie 100 mm i sprawia, że T3 RUSH jest fotelem nie tylko komfortowym, ale i uniwersalnym.

Solidna stalowa rama biegnąca od podstawy przez oparcie T3 RUSH zapewnia mocne wsparcie na niezliczone lata eksploatacji. Pięć 65-milimetrowych, wytrzymałych podwójnych kółek samonastawnych umożliwia płynny ruch po większości powierzchni podłoża. Dzięki temu można swobodnie poruszać się po pokoju lub biurze albo zachować stabilność, kiedy akcja nabiera intensywności. Fotel będzie można zakupić w jednej z trzech dostępnych wersji kolorystycznych: jasny szary, ciemny szary oraz połączenie jasnej i ciemnej szarości.

Dostępność, gwarancja i ceny

Fotel T3 Rush pojawi się na polskim rynku w pierwszym kwartale 2020 roku. Oficjalna sugerowana cena detaliczna produktu na Europę to 279,99 EUR. Kwota zakupu dla końcowego użytkownika w Polsce zostanie opublikowana wraz z informacją o wprowadzeniu fotela do sprzedaży w Q1 2020. Zapowiedziany produkt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiana w składzie Teamu Baiters, Natrise poza zespołem

Do zakończenia fazy zasadniczej ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 w CS:GO pozostały już tylko dwie kolejki, ale mimo to w składzie Teamu Baiters doszł...