STS
fot. Natus Vincere

Saves i spółka zaczynają walkę o triumf na finałach Rainbow Six Pro League Season 10

Dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League zaczął się jeszcze w czerwcu, teraz jednak nastąpi jego zwieńczenie. Tym będą lanowe finały, które przez kolejne dwa dni odbywać się będą w japońskim mieście Tokoname. I to właśnie tam o największy sukces w swojej karierze powalczy Szymon „Saves” Kamieniak. Polski gracz w swoim debiutanckim sezonie w Pro Lidze […]

Dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League zaczął się jeszcze w czerwcu, teraz jednak nastąpi jego zwieńczenie. Tym będą lanowe finały, które przez kolejne dwa dni odbywać się będą w japońskim mieście Tokoname. I to właśnie tam o największy sukces w swojej karierze powalczy Szymon „Saves” Kamieniak.

Polski gracz w swoim debiutanckim sezonie w Pro Lidze mógł świętować pierwsze miejsce, które niespodziewanie udało mu się zająć wraz z Natus Vincere. Niemniej teraz 20-latek i jego koledzy będą mieli o wiele trudniej, bo do Azji przylatują jako główny faworyt całej imprezy. W stawce nie ma wszak ani G2 Esports, ani też Teamu Empire, wszystkie oczy zwrócone więc będą na Na`Vi, które swoją przygodę z turniejem zacznie od pojedynku z Wildcard Gaming z Australii. Warto jednak pamiętać, że o potknięcie nie będzie wcale trudno, bo przecież zmagania toczyć się będą w drabince pojedynczej eliminacji, a z tyłu na jakikolwiek błąd Savesa i spółki czaić się będą m.in. FaZe Clan oraz Ninjas in Pyjamas. Obie ekipy z Brazylii w normalnych okolicznościach traktowane byłyby jako co najmniej wymagający rywale, ale z uwagi na problemy wizowe przybyły one do Japonii w nieco odmienionych składach, co niewątpliwie odbije się na ich dyspozycji.

Harmonogram pierwszego dnia prezentuje się następująco:

9 listopada
02:15 DarkZero Esports vs FaZe Clan BO3
05:10 Natus Vincere vs Wildcard Gaming BO3
08:00 Giants Gaming vs Aerowolf BO3
11:00 Ninjas in Pyjamas vs Team Reciprocity BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Z kolei polska transmisja z finałów Rainbow Six Pro League Season 10 prowadzona będzie tutaj.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery polskie ekipy zaproszone do LOOT.BET/CS Season 5

Czwarty sezon LOOT.BET/CS dobiegł końca miesiąc temu, organizatorzy nie dają nam jednak odsapnąć i już teraz zapowiedzieli sezon piąty. Ten rozpocznie...