STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Selfie rozpatruje oferty z innych drużyn. Rozważa także grę jako… support

Nadchodzący koniec sezonu League of Legends to zarazem początek zmian w wielu drużynach. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym zawodniku, który dostał zielone światło na „eksplorowanie nowych opcji na nadchodzący sezon”. Tym razem taką osobą jest nasz rodak Marcin „Selfie” Wolski z Rogue Esports Club, który szuka ofert oraz możliwości sprawdzenia się w tryoutach.

Selfie jest zakontraktowany do 18 listopada i choć nie wiadomo, czy włodarze akademii Rogue nie będą chcieli przedłużyć z nim kontraktu, tak na chwilę obecną ma wolną rękę, jeżeli chodzi o rozpatrzenie potencjalnych innych propozycji. Warto także wspomnieć, że tego samego dnia wygasają również umowy Marcina „iBo” Lebudy, Marcina „behave’a” Pawlaka i Oskara „Raxxo” Bazydło. Ciekawostką jest także fakt, że sam Wolski poza środkową alejką, gdzie spędził całą karierę, rozpatruje także… grę na dolnej linii, a konkretniej – na pozycji wspierającego.

Zawodnik jest związany z akademią Rogue od maja 2019 roku. Wcześniej 22-latek miał okazję reprezentować barwy takich organizacji jak MeetYourMakers, H2k-Gaming, Echo Fox, Misfits Gaming, Schalke 04 czy Cloud9. Część społeczności może znać Wolskiego pod pseudonimem Kori, którego używał przez dłuższy czas.

Aktualny skład Rogue Esports Club prezentuje się następująco:

Marcin „iBo” Lebuda
Finn „Finn” Wiestål
Kim „Profit” Jun-hyung
Marcin „behave” Pawlak
Marcin „Selfie” Wolski
Martin „HeaQ” Kordmaa
Paweł „Woolite” Pruski
Oskar „Raxxo” Bazydło

 

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza przeszkoda pokonana! Saves i spółka w półfinale Rainbow Six Pro League

Natus Vincere pokonało pierwszą przeszkodę podczas lanowych finałów Rainbow Six Pro League Season 10 w Japonii. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że...