MaNa
fot. ESL/Timo Verdeil

Trzech Polaków zaproszonych do zamkniętych eliminacji do WESG w StarCrafta II

W zamkniętych eliminacjach do nachodzącej odsłony World Electronic Sports Games na pewno zobaczymy trzy polskie drużyny CS:GO, a identycznie sprawa wygląda w przypadku StarCrafta II. Zgodnie z oczekiwaniami zaproszenia do tego etapu rywalizacji otrzymali najlepsi rodzimi gracze.

Przez mordercze otwarte kwalifikacje przedzierać się nie będą musieli Mikołaj „Elazer” Ogonowski, Grzegorz „MaNa” Komincz oraz Piotr „souL” Walukiewicz, który jako jedyny z wymienionego trio nie wystąpił podczas tegorocznej edycji WESG. W marcu zarówno Elazer, jak i MaNa uplasowali się natomiast na 9-16. lokacie. W dalszej części sezonu znacznie lepiej radził sobie jednak reprezentant x-kom AGO, który zagrał na światowych finałach WCS, a wcześniej zajął jeszcze rewelacyjne drugie miejsce na prestiżowym turnieju GSL vs The World.

>> ZAPISZ SIĘ DO OTWARTYCH ELIMINACJI DO TURNIEJU WESG 2019-2020 w StarCrafta II<<

Do Polaków w zamkniętych kwalifikacjach dołączy jeszcze jeden zaproszony gracz oraz najlepsza czwórka z otwartej części rozgrywek. Awans na turniej główny wywalczy sobie trzech zawodników wyłonionych na drodze rywalizacji w drabince podwójnej eliminacji.

Dziś zaproszenia otrzymali następujący gracze:

Korea Południowa

Dark TBD TBD TBD

Europa Wschodnia

MaNa Elazer souL TBD

Europa Północna

SortOf Namshar Zanster PappiJoe

Francja/Monako/Wielka Brytania

PtitDrogo TBD TBD TBD

Beneluks

Półwysep Iberyjski

Harstem uThermal Souleer TBD

CIS

Niemcy/Austria

HellraiseR TBD TBD TBD

Europa Centralna

Reynor TBD
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy Majorów CS:GO będą musieli ujawnić swoje związki z innymi podmiotami

Valve od dawna kładzie spory nacisk na transparentność. Kolejny dowód na taki stan rzeczy otrzymaliśmy dziś wraz z nowym komunikatem amerykańskiego de...

>