fot. SMASH Esports

SMASH żegna się ze składem CS:GO

– Nasze poświęcenie nareszcie zaczęło się zwracać. Nowa organizacja da nam wsparcie, które jest niezbędne, by osiągnąć wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że dokonamy tego bardzo szybko – mówił jeszcze we wrześniu Mikail „Maikelele” Bill po tym, jak jego drużyna, NoChance, trafiła pod skrzydła nowo powstałej organizacji SMASH Esports. Dziś wiemy już jednak, że nawet jeśli faktycznie uda jej się wejść na wyższy poziom, to nie dokona ona tego pod banderą formacji Dimitriego Vegasa & Like’a Mike’a.

SMASH poinformowało bowiem za pośrednictwem mediów społecznościowych o rozstaniu z dotychczasowym składem. – Każda historia ma swój koniec, nawet ta krótka. Dziś ogłaszamy, iż nasza podróż z chłopakami z NoChance dobiegła końca. Życzymy im wszystkiego dobrego w przyszłości – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu. Obie strony współpracowały ze sobą przez zaledwie dwa miesiące i w tym czasie nie udało im się awansować na żadnego lana. Największym sukcesem byłych już reprezentantów ekipy pozostaje więc triumf w LOOT.BET/CS Season 4, który udało się osiągnąć jeszcze w październiku.

Były już skład SMASH Esports prezentuje się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Jesse „zehN” Linjala
  • Martin „STYKO” Styk
  • Pavle „maden” Bošković
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener

Co ciekawe, według ostatnich plotek Maikelele i spółka wcale nie muszą pozostać bezrobotni zbyt długo, gdyż chęć ich angażu miało wyrazić GODSENT, które niedawno powróciło do życia. Także SMASH nie zamierza tak szybko kończyć działalności i już potwierdziło, iż niedługo zaprezentuje nam zupełnie nowy skład.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zven podsumowuje swój czas w TSM. "Nie osiągnąłem absolutnie niczego"

Kiedy pod koniec 2017 roku Jesper "Zven" Svenningsen zdecydował się zmienić barwy klubowe z G2 Esports na TSM, świat League of Legends oszalał. Nie ty...