fot. Riot Games

Wybierz swoją reprezentację – ruszyło głosowanie na All-Star 2019!

Worlds 2019 zakończyło tegoroczny sezon profesjonalnych rozgrywek League of Legends, ale w tym roku będziemy mieli jeszcze jedną okazję do zobaczenia naszych ulubieńców w akcji. W grudniu odbędzie się bowiem kolejna edycja All-Star, czyli turnieju gwiazd. Standardowo obsada zawodów zostanie wybrana w głosowaniu fanów, a swoje głosy możecie oddawać już od dzisiaj!

Jego zasady są podobne do tych sprzed roku. Po raz drugi z rzędu, zamiast wskazywać kompletną piątkę zawodników z poszczególnych pozycji, zagłosować możemy tylko na dwóch graczy z danego regionu. W porównaniu do zeszłorocznego plebiscytu jest jednak kluczowa zmiana – Riot Games nie podszedł tak restrykcyjnie w kontekście ograniczania listy dostępnych zawodników i tym razem będziemy mogli oddać swój głos na każdego, kto rozegrał w roku 2019 przynajmniej pięć gier w jednej z ośmiu regionalnych rozgrywek. Ponownie najważniejsze są głosy widzów z danego regionu, tak więc może zdarzyć się sytuacja, w której nasze głosy jako Europejczyków nie zostaną wliczone w przypadku oddania ich na przykład na Yillianga „Doublelifta” Penga czy Lee „Fakera” Sang-hyeoka.

Swoje głosy możecie oddawać za pośrednictwem tej strony internetowej. Gdy już dokonacie wyboru, będziecie mogli zobaczyć jak prezentują się ogólne wyniki. Gdyby plebiscyt zakończył się w tym momencie, reprezentację LEC stanowiliby Luka „Perkz” Perković oraz Rasmus „Caps” Winther. Dżungler G2 Esports, Marcin „Jankos” Jankowski, na chwilę obecną znajduje się na trzeciej lokacie, więc istnieje szansa, że zostałby dobrany w ostatecznym procesie. Mianowicie po zakończeniu zbierania głosów do już wybranych dwudziestu sześciu graczy Riot Games dobierze szóstkę, która została wskazana najwięcej razy, choć ostatecznie nie znalazła się w czołowej dwójce danego regionu.

All-Star 2019 odbędzie się w dniach 5-7 grudnia. Miejscem zmagań po raz drugi z rzędu będzie Esports Arena znajdująca się w Las Vegas. W tym roku oprócz potyczek 1v1 oraz bardziej rozrywkowych trybów (jak np. URF czy Tandem) będziemy mogli obejrzeć również zmagania w Teamfight Tactics. Więcej informacji dotyczących formatu tegorocznego All-Star znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

iHG zmuszone do wycofania się z LOOT.BET/CS Season 5

Illuminar Gaming było jedną z czterech rodzimych ekip, które otrzymały zaproszenie do piątego sezonu LOOT.BET/CS. Triumfatorzy Games Clash Masters 201...