STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Niszczycielska siła na polskiej scenie LoL-a? Wysek i Czekolad tworzą nowy zespół

Wczoraj informowaliśmy o tym, że piratesports skompletowało już piątkę zawodników, która niebawem wystąpi w Polskiej Lidze Esportowej. Mimo wszystko nie jest to jedyna nowość, jaką zobaczymy podczas turnieju organizowanego przez Fantasy Expo, bo wśród uczestników znaleźć ma się także zupełnie nowa formacja, która ma występować pod nazwą ROŁG SKŁAD. Trzon nowo utworzonego zespołu stanowić będą […]

Wczoraj informowaliśmy o tym, że piratesports skompletowało już piątkę zawodników, która niebawem wystąpi w Polskiej Lidze Esportowej. Mimo wszystko nie jest to jedyna nowość, jaką zobaczymy podczas turnieju organizowanego przez Fantasy Expo, bo wśród uczestników znaleźć ma się także zupełnie nowa formacja, która ma występować pod nazwą ROŁG SKŁAD.

Trzon nowo utworzonego zespołu stanowić będą dwaj zawodnicy, których jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać w trykotach piratesports. W nowej drużynie znaleźć mają się bowiem Krzysztof „Kackos” Kubziakowski oraz Damian „Wysek” Adamczyk, a więc gracze, którzy przyczynili się do zajęcia czwartej lokaty w fazie pucharowej drugiego sezonu Ultraligi. Przypomnijmy, że od 2 września wszyscy gracze ARR mogli negocjować oferty od innych organizacji, gdyż ze względu na brak turniejów na polskiej scenie zarząd piratesports udzielił im zezwolenia na wcześniejsze rozpoczęcie poszukiwań nowego domu. Teraz jednak okazuje się, że przynajmniej na czas PLE Kackos i Wysek będą nadal rywalizować u swego boku.

Na środkowej alejce zobaczymy z kolei powracającego z hiszpańskiej sceny Pawła „Czekolada” Szczepanika. Midlaner w ostatnim czasie był związany ze Splyce Vipers oraz MAD Lions, gdzie niestety nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności w oficjalnych spotkaniach. W barwach Lwów Czekolad w LVP SuperLidze Orange wystąpił zaledwie pięć razy, gdyż miejsce w podstawowej piątce na co dzień piastował Prodromos „Pretty” Kevezitidis.

Dół mapy objąć mają natomiast Konrad „itzRenifer” Potępa oraz Kamil „xCharm” Linchard. Graczy tych oczywiście możemy kojarzyć z licznych występów na polskiej scenie. Potępa w sezonie 2019 reprezentował barwy Wisły Płock, z którą w pierwszej odsłonie Ultraligi zdołał dotrzeć do play-offów, jednakże w drugiej jego formacja znacząco obniżyła loty i musiała bronić miejsca w zmaganiach w turnieju barażowym. xCharm z kolei od maja bieżącego roku grał u boku Eimantasa „Yashiro” Šniukasa, a następnie Johannesa „Funk3y’a” Wernera, przywdziewając trykot PRIDE. W drużynie pod przewodnictwem Mauro „Gariha” Gariha Vidala Linchard zdołał dotrzeć do ćwierćfinałów drugiego sezonu rozgrywek organizowanych przez Polsat Games.

Poniżej prezentujemy zespół, który ma wystąpić w PLE pod nazwą ROŁG SKŁAD:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Damian „Wysek” Adamczyk
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Konrad „itzRenifer” Potępa
Kamil „xCharm” Linchard
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wygrane NiP-u i North na starcie drugiego etapu ESL Pro League

Druga faza grupowa europejskiej ESL Pro League oficjalnie ruszyła. Na razie z tego faktu najbardziej zadowoleni będą jednak reprezentanci Ninjas in Py...