fot. materiały prasowe

Razer Kraken Ultimate daje graczom zwycięską przewagę

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała o premierze Kraken Ultimate – gamingowego zestawu słuchawkowego z technologią THX Spatial Audio, która, w porównaniu z systemami 7.1, zapewnia dokładniejszy dźwięk pozycyjny.

Słuchawki wyposażono w specjalnie dostrojone przetworniki 50 mm, które generują bardziej naturalną krzywą dźwięku i tworzą realistyczny oraz wciągający pejzaż dźwiękowy, rejestrujący każdy szczegół. Dzięki temu użytkownicy mogą uchwycić wszystkie, nawet te najmniejsze, niuanse dźwiękowe i wykorzystać je na swoją korzyść. Mikrofon Kraken Ultimate z aktywną redukcją szumów pozwala na krystalicznie czystą komunikację zespołową.

Lepszy dźwięk dzięki THX Spatial Audio (w porównaniu do 7.1 Surround Sound)

Razer Kraken Ultimate używa technologii THX Spatial Audio – zaawansowanego systemu dźwięku pozycyjnego, który zapewnia najwyższą dokładność i lepszy dźwięk przestrzenny niż ten znany z rozwiązań typu 7.1. Dzięki dźwiękowi 360 stopni gracze mogą jeszcze mocniej zanurzyć się w rozgrywce i lepiej orientować się w otoczeniu – szybciej lokalizując skradających się wrogów, unikając świszczących kul i wykrywając pobliskie zagrożenia.

THX Spatial Audio optymalizuje dźwięk w każdej grze i zapewnia naturalne wrażenia audio, dostosowując wirtualne głośniki do rzeczywistej odległości i lokalizacji źródła dźwięku w grze. Zmniejsza to wysiłek wykonywany przez mózg i uszy, ponieważ użytkownicy słuchawek są w stanie instynktownie ocenić, skąd pochodzi każdy dźwięk. Pozwala im to pozostać skupionym dłużej, a tym samym uzyskać dodatkową przewagę nad wrogami.

Specjalnie dostrojone przetworniki dla bardziej wciągającego dźwięku

Razer Kraken Ultimate wyposażono w specjalnie dostrojone przetworniki o średnicy 50 mm zapewniające mocny, szczegółowy i czysty dźwięk oraz mocny bas. Dźwięk generowany przez słuchawki jest najbogatszy, najbardziej wciągający i realistyczny z całej linii Kraken. Głośniki rejestrują wszystkie szczegóły, takie jak kroki i strzały, aby dać zapewnić przewagę w grze.

Profesjonalny mikrofon z aktywną redukcją szumów dla absolutnej czystości

Czat drużynowy to niezbędny element każdej gry wieloosobowej, a dzięki nowemu mikrofonowi z aktywną eliminacją szumu, certyfikowanemu przez Discord, gracze mogą być pewni, że ich komunikacja zespołowa będzie zawsze niezakłócona, nawet podczas najbardziej zatłoczonych turniejów. Moc turniejowych zestawów słuchawkowych leży w ich możliwościach wyraźnego rozmawiania i momentalnego rozpoznawania najsubtelniejszych sygnałów dźwiękowych. Technologia aktywnej redukcji szumów w mikrofonie Kraken Ultimate wykrywa i niweluje hałas tła podczas rozmów z partnerami z zespołu. Dzięki temu twój głos jest jeszcze wyraźniejszy.

Lekki, wytrzymały, a jednocześnie chłodny

Kraken Ultimate mają aluminiową i stalową konstrukcję z poduszkami słuchawek wypełnionymi chłodzącym żelem, w celu zapewnienia lekkości, trwałości i komfortu użytkowania. Ich pałąk, równie elastyczny, jak i wytrzymały, pod wyjątkowo miękkim wyścieleniem skrywa aluminiową ramę, aby sprostać trudom transportu i długich sesji gier. Nauszniki z żelem chłodzącym pomagają ograniczyć zbieranie się ciepła, a także zawierają ukryte kanały na zauszniki okularów.

Skonstruowaliśmy Kraken Ulitmate, by odnieść się do potrzeb graczy dotyczących dźwięku u jego podstaw – powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych. – Napędzane przez THX Spatial Audio, specjalnie dostrojone przetworniki zapewniają doskonały dźwięk. W połączeniu z aktywnym mikrofonem z redukcją szumów zapewniającym krystalicznie czystą komunikację zespołową, ten zestaw słuchawkowy daje przewagę, jakiej szukają gracze.

Podświetlenie Razer Chroma RGB

Kraken Ultimate wyposażono również w silnie podświetlane nauszniki wspierane przez system Razer Chroma, obsługujący 16,8 milionów kolorów i zestaw efektów świetlnych zarządzanych przez Synapse 3, umożliwiające wręcz nieograniczone możliwości personalizacji.

Aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach Razer Kraken Ultimate, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Kraken X USB

Razer zaprezentował dziś również zestaw Kraken X USB. Najnowszy dodatek do rodziny Kraken X oferuje zielone oświetlenie nauszników i wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, przez złącze USB. Wszystko w lekkiej konstrukcji o wadze 275 g, która zapewnia całodzienny komfort użytkowania i pełne zanurzenie w rozgrywce.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Kraken X USB, prosimy odwiedzić tę stronę.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Beta Legends of Runeterra powraca! Jak otrzymać dostęp?

Już dziś bramy gry Legends of Runeterra zostaną ponownie otwarte dla graczy. W tym newsie wytłumaczymy, jak uzyskać dostęp do beta wersji gry, a także...