2000 euro w puli Rush Poker Challenge

Serwis ligowy Esports Heaven długo zwlekał z rozpoczęciem turnieju Rush Poker Challenge, który ogłoszony został pod koniec zeszłego roku. Dokładnie 1 lutego ruszyły zapisy do rozgrywek, w których udział może wziąć 256 drużyn. Stawka jest nie byle jaka, bowiem pierwsza trójka turnieju powalczy o 2000 euro (~8 tysięcy złotych), z czego połowa przeznaczona jest dla zwycięzcy. Turniej sponsorowany przez Full Tilt Poker jest największym tego typu przedsięwzięciem w ostatnim czasie na scenie Call of Duty 4. Czekają nas niesamowicie emocjonujące miesiące z CoD4.

Rush Poker Challenge zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż udział w nim wezmą wszystkie zespoły z czołówki europejskiej. Na pewno znajdziemy też w nim takie drużyny jak :polska: CEFO, :polska: ALSEN Team, :polska: Pro Gloria Gentis, czy :polska: Clan Poland. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  

Informacje na temat Rush Poker Challenge:

Maksymalna liczba drużyn: 256
Zapisy: Od 1 do 15 lutego
Data startu: 21 luty 2011
Data zakończenia: 28 luty 2011
Zapisz się: tutaj!
Terminarz: tutaj!

Pula nagród:

  1. :zloto: 1000 euro
  2. :srebro: 700 euro
  3. :braz: 300 euro
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kaczki zagrają w Call of Duty 4

Niemiecka organizacja :niemcy: Playing Ducks przyjęła w swoje szeregi drużynę dotychczas występującą pod tagiem Arm3d. Zespół prowadzony przez...

>