fot. Valve

Rusza nowa operacja CS:GO – przywitajcie Operation Shattered Web!

Długie dwa lata czekania i oto jest! W końcu wydano nową operację CS:GO, która otrzymała nazwę Shattered Web i która już teraz pojawiła się na serwerach publicznych. A wraz z nią do gry dodano także nową kolekcję broni, naklejki, graffiti, operacyjną skrzynkę ze skórkami i zupełnie nowy format przepustki bojowej.

Każdego tygodnia osoby, które nabędą przepustkę, będą otrzymywać dostęp do sześciu nowych misji, które można wykonywać w dowolnej kolejności, zdobywać gwiazdki i dzięki temu podnosić poziom żetonu operacji – za wykonanie 33 misji otrzymamy srebrną odznakę, za 66 złotą, zaś doprowadzenie do końca 100 zadań da nam odznakę diamentową. Po drodze otrzymywać można też różnego rodzaju drop w postaci skórek do broni z nowej kolekcji lub też skinów do postaci! Od teraz będziemy bowiem mogli przed startem spotkania przypisać, czy sterowany przez nas bohater ma mieć wygląd przypisany bezpośrednio do mapy, czy też zdefiniowany przez nas. Warto też zaznaczyć, że awatary z naniesionymi na nie elementami graficznymi posiadać będą też nowe komendy głosowe, inne dla skórki.

W Counter-Strike’u pojawiły się też nowe mapy. Warto tutaj wspomnieć przede wszystkim o znajdującej się na stacji kosmicznej Lunacy, która dzięki obniżonej grawitacji idealnie nada się do trybu Latający Skaut. Z kolei Jungle zostało stworzone w pełni przez społeczność z myślą o battle royale, czyli trybie Danger Zone. Trzecia nowa arena to natomiast Studio, będące klasycznym teatrem działań terrorystów, którzy spróbują zdetonować bombę na jednym z dwóch bombsite’ów, oraz antyterrorystów, którzy spróbują to uniemożliwić.

Jungle Lunacy Studio

Co znaczące, misje zawarte w operacji wykonywać będzie mógł każdy, niemniej nagrody oraz progres za ich zakończenie otrzymają tylko gracze uczestniczący w wydarzeniu. Operation Shattered Web ma, według zapowiedzi, potrwać ponad 16 tygodni. Wszyscy zainteresowani już teraz mogą za pośrednictwem gry nabyć przepustkę bojową pod tym adresem za cenę 56,99 zł.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – nowa cena SG 553, Cache w puli map turniejowych!

Tego fani Counter-Strike'a raczej się nie spodziewali. Dzisiejszej nocy Valve spełniło jedno z kilku marzeń graczy popularnej strzelanki, dodając do g...