fot. Riot Games/Michał Konkol

Patrik przeniesie się do EXCEL?

Przebudowa dolnej alejki EXCEL najprawdopodobniej nie obejmie tylko pozycji wspierającego. Zdaniem Jacoba Wolfa organizacja wywodząca się z Wielkiej Brytanii ma dopinać ostatnie szczegóły związane z zakontraktowaniem Patrika „Patrika” Jírů, który miałby stworzyć duet z Torem „Norskerenem” Eilertsenem.

Czeski gracz, którego można kojarzyć również pod pseudonimem Sheriff, przez ostatni rok występował w Origen, gdzie na bocie towarzyszył mu Alfonso „Mithy” Aguirre Rodríguez. Obaj zawodnicy nie będą częścią drużyny w przyszłym roku, bowiem ich kontrakty z byłym już pracodawcą dobiegły końca. Niemniej możliwe, że dawni partnerzy z linii nie pozostaną zbyt długo na bezrobociu, ponieważ hiszpański wspierający jest przymierzany do objęcia roli trenera we Fnatic. Botlaner natomiast jest na dobrej drodze, by dołączyć do EXCEL, które daje jasne sygnały, że w nadchodzącym sezonie League of Legends European Championship zamierza liczyć się w stawce.

O ambicjach formacji na następny rok świadczyć może zatrudnienie znanego z Fnatic Joeya „YoungBucka” Steltenpoola. Można domniemywać, że zmiany na dolnej alejce nie są ostatnim słowem wypowiedzianym przez działaczy brytyjskiej organizacji.

Więcej o pozostałych transferach w tym sezonie można przeczytać, klikając w poniższy banner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa operacja CS:GO, to i nowe skiny. Sprawdź, jak wyglądają!

Dzisiejszej nocy Valve zaskoczyło nas, znienacka publikując na serwerach aktualizację, a wraz z nią nową operację CS:GO o nazwie Shattered Web. A skor...