Kobbe
fot. Riot Games/Michał Konkol

Kobbe nowym marksmanem TSM-u?

Po zakończeniu kontraktu Jespera „Zvena” Svenningsena i jego pożegnalnym wpisie wielu zachodziło w głowę, gdzie trafi 22-latek oraz kto będzie jego następcą w TSM-ie. Odpowiedź na pierwsze z tych pytań wciąż pozostaje w sferze plotek, natomiast rozwiązanie drugiej… oficjalnie też pozostaje plotką – ze szczególnym uwzględnieniem słowa „oficjalnie”.

Dzisiaj w nocy ESPN Esports zasypało nas informacjami transferowymi, a na potwierdzenie części z nich nie musieliśmy długo czekać. Jedną z informacji przekazanych przez amerykański serwis było dołączenie Kaspera „Kobbego” Kobberupa w miejsce zwolnione w momencie odejścia Zvena. Od tego momentu żadna ze stron (ani sam 23-latek) nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli owym doniesieniom. Tego samego nie można jednak powiedzieć o trenerze Splyce, Peterze Dunie. Brytyjczyk zapędził się nieco i mimo braku oficjalnej informacji oznajmił za pośrednictwem Twittera, że Kobbe chęć odejścia wyraził w rozmowach po eliminacji z Worlds 2019.

Podczas naszych rozmów było jasne, że Kobbe będzie szukał dla siebie nowego wyzwania. Szczerze życzę mu powodzenia w TSM-ie.

Chciałbym ci podziękować za te cztery lata w Splyce, Kobbe. Nie mogłem prosić o kogoś lepszego jako naszego głównego prowadzącego podczas moich dwóch lat spędzonych na trenowaniu w Europie.

Były – jak wynika z treści tego postu – szkoleniowiec Duńczyka szybko zrozumiał swój błąd i usunął post ze swojego Twittera, a jedyne wspomnienie po nim zostało w tym screen shocie. Czy więc możemy uznać ten transfer za dopięty – pozostawiamy to Waszej interpretacji. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki trudno jednak sądzić, że Kobbego w TSM-ie nie zobaczymy.

Więcej na temat karuzeli transferowej na scenie LoL-a dowiecie się, klikając w poniższy baner:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Broxah zwolni miejsce dla Polaka... i trafi do składu mistrzów LCS?

Wspominaliśmy o małej roszadzie w Fnatic, nieprawdaż? No to zapnijcie pasy, gdyż szykuje się prawdziwa rewolucja – według doniesień ESPN Esports Mads...