Meteos
fot. Riot Games

Meteos wraca do 100 Thieves

Po szesnastu miesiącach historia zatoczyła koło – William „Meteos” Hartman ponownie przywdzieje barwy 100 Thieves. 26-letni leśnik zakończył dziś bowiem współpracę z Immortals i wrócił na stare śmieci, czyli właśnie do organizacji Matthew ‚Nadeshota” Haaga.

Amerykanin miał już okazję współpracować z popularnymi Złodziejami między listopadem 2017 roku a lipcem 2018 roku. W tym okresie udało mu się zresztą sięgnąć po wicemistrzostwo wiosennego splitu NA LCS w 2018 roku. Niemniej w trakcie letnich rozgrywek coś między graczem a ekipą zaczęło się psuć, w związku z czym ten pierwszy poprosił o możliwość odejścia. I do owego odejścia doszło, chociaż raczej mało kto spodziewał się, że Hartman wyląduje w NA Academy pod banderą drugiego zespołu FlyQuest. W tym okresie sporo mówiło się, że sam Meteos o całej sprawie dowiedział się już po fakcie i nie miał wpływu na wybór nowego pracodawcy.

Po pięciu miesiącach spędzonych w akademii doświadczony jungler powrócił jednak do najwyższej klasy rozgrywkowej w listopadzie 2018 roku, wiążąc się wówczas z OpTic Gaming. Niemniej z formacją tą nie osiągnął on zbyt wielu sukcesów, a ostatni tegoroczny split on i jego koledzy zakończyli na miejscach 5-6. Po zakończeniu sezonu formację czekały natomiast spore zmiany z uwagi na przejęcie jej przez Immortals Gaming Club, korzystając więc z tego zamieszania, Meteos postanowił zmienić barwy klubowe i raz jeszcze spróbować swoich sił w 100 Thieves. – Jestem niesamowicie podekscytowany perspektywą wspólnych działań z Meteosem, jednym z członków starej gwardii, z którym nie miałem jeszcze przyjemności pracować – nie krył zadowolenia Tony „Zikz” Gray, który kilka dni temu został mianowany pierwszym szkoleniowcem 100T.

Przenosiny nowego leśnika zdają się sugerować, że powoli z ekipą żegnać się będzie Maurice „Amazing” Stückenschneider, który został do niej ściągnięty zaledwie sześć miesięcy temu. Niemiec swojej pierwszej przygody z północnoamerykańską sceną nie zaliczy jednak do udanych, bo on i jego koledzy nie przebili się nawet do fazy pucharowej, kończąc letni split LCS 2019 na dopiero 8. lokacie. Niemniej niewykluczone, że 25-latek pozostanie za oceanem, bo według ostatnich plotek ma on obecnie prowadzić rozmowy z TSM-em, który znajduje się w trakcie gruntowanej przebudowy składu.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patch 9.23, czyli League of Legends wkracza w przedsezon

Kolejny sezon rankingowy League of Legends dobiegł już końca. Czas więc na przedsezon, podczas którego doświadczymy zupełnie nowej rozgrywki. Minionej...